Птахи атакують:
як захистити врожай
Птахи атакують: як захистити врожай
Як захистити врожай черешень, малини від птахів та не зашкодити йому?
Вам знадобиться звичайна фольга. Між деревами натягніть волосіння або тонку мотузку. І до неї прикріпіть блискучі смужки з фольги.
Вітер буде рухати ці смужки, а вони будуть шелестіти, іскритися на сонці та відбивати сонячні промені.
Птахи зрозуміють, що не варто наближатися до цих відлякувачів. Звичайно, бувають дуже сміливі, проте більшість не будуть наближатися до кущів з малиною, черешень та вишень.
Доглядаємо за орхідеєю
Догляд за орхідеєю вдома не складний. Не поспішайте поливати квітку відразу після появи її в будинку. Уважно придивіться до стану кореневої системи.
Як правило, орхідеї посаджені в субстрат із кори хвойного дерева з додаванням моху сфагнуму. Якщо коріння орхідеї світло-зеленого кольору, а на стінках горщика в сонячну пору дня з’являється конденсат у вигляді крапельок води, то полив квітки не потрібен. Поки коріння не побіліє – не поливайте орхідею! Як усі сапрофіти, вона збирає вологу з повітря і її коріння дуже чутливе до застою води в горщику.
Поливом можна вбити квітку. Лише раз на тиждень при появі білого відтінку біля коріння орхідеї її можна на 10 хвилин занурити в миску з чистою кип’яченою та профільтрованою водою і потім дати стекти зайвій волозі в горщику.
Дуже корисно раз на місяць підгодувати квітку добривом на основі гуматів. Але дозу добрива зменшуйте втричі в порівнянні з рештою квітів. Ваша квітка при такому догляді скоро віддячить вам новою розеткою.
Пересадка орхідей проста за технологією. Готовий субстрат для пересадки орхідей є в квітковому магазині і коштує не дорого. Підготуйте прозору ємність більших розмірів, ніж була у вашої квітки.
Якщо шоколад “посивів”?
Якщо ви помітили, що шоколадка, яка лежить у шафці, раптово “посивіла” – це не привід відмовляти собі в ласощах.
Білий наліт, який іноді проявляється на шоколадних плитках, лише свідчить про те, що продукт неправильно зберігали.
Тому пити чай з такими солодощами зовсім не заборонено – вони абсолютно нешкідливі і не мають жодних відмінностей із звичайними плитками.
Якщо ви, як і раніше, засмучені через білий наліт на шоколаді, можливо, повернути гарний настрій зможе той факт, що у вас в руках – натуральний продукт, адже замінники какао-масел ніколи не мають білого нальоту.
Все ж таки, щоб подібної неприємності більше не траплялося, при зберіганні шоколаду дотримуйтесь певних правил.
Так, температура в приміщенні повинна становити від 5 до 22 градусів вище за нуль, а показник вологості повітря не слід перевищувати у 70%.
Крім цього, кімната має регулярно провітрюватися.
Юлія ЛИТВИНЮК.
Залишити коментар