Раді вітати Вас!
  • Головна
  • Контакти
  • Реклама
Четвер, 23 березня 2023 року №13 (12863)
Весь архів випусків
  • Головна
  • Категорії
    • Повідомлення в номер
    • Місцева влада
    • Репортаж
    • Політика
    • Погода
    • Редакційна пошта
    • Духовність
    • Закон і ми
    • Благодійність
    • Пам’ять
    • Спорт, природа і здоров’я
    • Всяка всячина
    • Реклама і оголошення
    • З неопублікованого
  • Галерея
  • Про нас
  • Наша команда
  • Відгуки читачів
  • Передплата
  • Контакти

Політика / Україна у вогні!

13.04.2022
Україна 
у вогні!

pozhezhaУкраїна  у вогні!

Ворог розв'язав цю війну не заради загарбання України, а заради повного фізичного знищення українців. Саме тому українці ніколи не складуть зброї, адже вони виборюють право, дане Господом Богом, на життя.

Підготував Сергій Бобрицький.

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 108
Читати далі

Політика / Останній бій

13.04.2022

images (2) Останній  бій

Рано чи пізно ця війна повинна була відбутися. Україна в цій війні зобов'язана перемогти. Це значить, що остаточно потрібно поставити крапку в геноциді Росії, щоб в майбутньому східний сусід знав своє місце як країна третього світу.
Розгляньмо трішечки історію відносин Русі-України з іншими державами. Нічого особистого, тільки історичні факти! Для цього нам потрібно перенестися в ІХ століття. Велике князівство Русь укладає мирну угоду з наймогутнішою у світі Візантійською імперією та ще й контрибуцію отримує кожного року. Вже існує як держава.
А в Х столітті, потрібно розуміти, нинішня росія була звичайною колонією Великого князівства Русь. Русь була митрополією для племен угрофінів, мордви, мерів та інших, які проживали на сході Русі. Практично там держави не було. Тим часом в Києві Ярослав Мудрий вже пише збірку законів "Руська Правда". Русь стала могутньою державою, яка адміністративно ділилася на князівства. 
А по землях майбутнього московського царства бігають ще дикі племена. Серед істориків існує легенда, що коли великий князь Володимир Мономах (1113-1125 р.р.) розподіляв князівства між своїми синами, то один з синів відмовився від Суздальсько-Володимирського князівства як дикого краю й попросив у нього князівство Тмутаракань, яке розташовувалось на Таманському півострові, біля Керченської протоки (зараз там Краснодарський край). Становище цього князівства було жахливе через постійні напади половців, але там процвітали торгівля з країнами Чорного і Середземного морів, землеробство та рибальство. 
В ХІІ столітті князівство перестало існувати. Попросив замість нього відправити в Суздальсько-Володимирське князівство молодшого брата Юрія Долгорукого. Князь Юрій був вояк моторний й приєднав до Русі всі землі на схід від Володимира до Волги, на північ – до Новгорода. Таким чином розширив свої володіння. Розпочав будівництво фортець, монастирів, поселень. Коли історики стверджують, що московське царство побудували монголо-татари, мене бере сумнів. Ще до них руські князі там все зробили, але ж не можна  не визнати, що це – заслуга митрополії Русі-України.
На початку ХІІ століття великий князь Володимир Мономах робить катастрофічну помилку. На Любечському з'їзді князів в 1097 р. він з централізованої держави – Велике князівство Русь робить маленькі, майже незалежні князівства, які супротив зовнішнім загрозам чинити  були не здатні.  Як зараз сусід вимагає зробити з України федеративну республіку. А тут "вчасно" монголо-татари підоспіли, й не стало Русі, а далі Велике князівство Литовське взяло її під свою “опіку”.
Ганити Б.Хмельницького, що він підписав угоду з московитами та віддав їм Русь, можуть лише неосвічені люди. В ті часи Русь укладала союзні угоди з сусідами в визвольній боротьбі. Через місяць укладала угоду з ворогами проти союзників, а через наступний місяць – навпаки. Укладати угоду з вчорашнім ворогом проти вчорашнього союзника – тоді така була цікава міждержавна практика. Б. Хмельницький не знав, як до угоди поставиться московське царство. А воно почало  замість допомоги у війні з поляками будувати фортеці по всій Русі-Україні. Це значить, що Україну почали окуповувати ще за часів Б.Хмельницького.
І. Мазепа це прекрасно бачив і розумів, чим все закінчиться. Таємно від всіх  він готується виступити проти московського царства. Зрозуміло, що полки його не підтримали, й виступив він з 4 тисячами козаків. Після поразки в Полтавській битві помирає на чужині. Новий Гетьман П.Орлик продовжує справу Івана Мазепи. Робить все залежне від нього, щоб створити коаліцію проти московського царства, але європейські держави були зайняті своїми справами та до нього не прислухались, тому підтримки він не отримав. А закінчилось все для них, мабуть, дуже погано. 
Османська імперія загубила завойовані землі, Річ Посполита на століття наказали "довго жити". А у наші дні п'ятий Президент Петро Порошенко створив коаліцію, і цю його заслугу підтвердила війна. Та й українці об'єдналися. Швидкий "бліцкриг" московії нині не вдався! На третій день війни стало зрозуміло, що Україна перемогла дику колонію московію. Але ЄС та США уроків та висновків з минулого не зробили, боячись закрити небо над Україною. На ті самі граблі наступають! Щоправда, слід їм подякувати за надану велику допомогу сучасним озброєнням.
Після Полтави у московського царства були вже розв'язані руки, щоб робити з Україною все, що йому заманеться. І перше, що зробили у 1721 р., – відібрали у неї назву Русь, тим самим обманувши світ, що, мовляв, вони така старезна держава з вкраденою історією Русі-України. А всі старовинні архіви наказали звезти до однієї монастирської бібліотеки й спалити. 
Справжній Русі присвоїли назви "Новоросія", "Малоросія", "Недоросія" й т.д., щоб пам'яті про неї в історії  не залишилося. Така політика проводиться й зараз, коли там заявляють, що державу створив В. Лєнін. Ця війна показала, що росія – це колос на глиняних ногах. За тижні війни міжнародна спільнота відкинула росію на 50 років назад – до часів СРСР.
І ось гримнув переворот 1917 року Руйнівник російської імперії В. Лєнін заявив: "Кожен народ має право на самовизначення!". Українці з полегшенням зітхнули й подумали, що, нарешті, дочекалися волі. Але не тут то було. Знов – окупація: знищення народу. Політики ж стверджували, що окуповані народи в СРСР живуть краще всіх у світі. Не згодних відправляли в тюрми, до Сибіру або розстрілювали як "ворогів народу". В 1991 р. з’явилася надія, що "старший брат"  відв'яжеться від України. Але, мабуть, психологія раба не відпускає Господаря від себе, не знає раб, що з цією волею робити. Не може жити сам й не дає іншим. Пробує знов підкорити Україну собі, щоб повторити репресії та розстріли.
Український народ став за ці 30 з лишком років зовсім іншим. Дрімаючи на генетичному рівні, козацька вольниця пробудилась, й стали на захист рідної неньки-України її сини-козаки!
Мабуть, це повинен бути останній бій з диким, підлим ворогом, щоб в майбутньому від нього не виходили військові загрози. Це буде кривавий бій, але Україна переможе!
Петро ОБ'ЄДКОВ.

Рано чи пізно ця війна повинна була відбутися. Україна в цій війні зобов'язана перемогти. Це значить, що остаточно потрібно поставити крапку в геноциді Росії, щоб в майбутньому східний сусід знав своє місце як країна третього світу.

Петро ОБ'ЄДКОВ.

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 112
Читати далі

Політика / Шок, співчуття та конкретні дії: як світ відреагував на геноцид у Бучі

08.04.2022
Шок, співчуття та конкретні дії: 
як світ відреагував на геноцид у Бучі

02Шок, співчуття та конкретні дії: як світ відреагував на геноцид у Бучі

Світові лідери та міжнародні організації шоковані звірствами російських загарбників в Україні та готують нові санкції й слідчі групи з розслідування воєнних злочинів російських військ.

 

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 184
Читати далі

Політика / Z – знак сатани

01.04.2022

1cd5ba6c3aed5a372413823b68552b57Z – знак сатани

Російський лідер володимир путін не став винятком у низці правителів, які захоплюються містикою та езотерикою. Це було видно протягом цих восьми років війни, коли значні обстріли на Донбасі велися чомусь на великі язичницькі та християнські свята, затемнення та інші астрологічно важливі дати.
2020 року путін пішов ще далі. У Росії побудували головний храм збройних сил РФ, але який не має вигляду православного, а скоріше нагадує храм війни та самого диявола. Повідомлялося, що головна ікона храму буде написана на дошках, зроблених із старовинних лафетів, на яких закріплю–валися гармати, та з дерева з прикладів гвинтівки Мосіна, яка була головною стрілецькою зброєю радянської піхоти у роки війни. 
Стіни храму прикрасили зображеннями, пов'язаними із війною. У військовому меморіальному корпусі біля храму буде виставлено кашкет і костюм Адольфа Гітлера. 
"Робили храм – зробили портал в пекло", – писали користувачі в соцмережах після відкриття церкви, якій позаздрив би сам граф Дракула. За спрямованістю ідеї Богородиця у храмі надто нагадує постер "Батьківщина-мати кличе!".
У мозаїці храму є зображення "зелених чоловічків". Деякі ікони оздоблені патронами. У храмі є фреска озброєних російських військових із написом: "Конфлікт у Чехословаччині, примус Грузії до миру, возз'єднання Криму…".
24 лютого Путін розпочав війну з Україною. У цьому російські військові мають у своїй техніці розпізнавальні знаки не слов'янської азбуки, а латинської – Z, V, О, Х, А та інші. Воістину "фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами".
Якщо з V все зрозуміло, це Victory, що в перекладі означає "перемога", то зі знаком Z справа цікавіша. У прямому значенні, ця руна означає Сонце. А ось у перевернутому положенні – протилежне йому значення: неправильна мета, погано продумані дії, хибний (фальшивий) успіх, втрата мотивів, легковірність, руйнація, помста, правосуддя, егоїзм, гнів Бога.
Також Z розглядають як частину свастики Гітлера, по суті її половинку, що також натякає на фашистську спадщину путіна.
Ще Z – це остання буква в алфавіті – по суті "омега". "Альфа" та "омега" – поєднання першої та останньої букв класичного (іонічного) грецького алфавіту, яке є найменуванням Бога в Книзі Об'явлення Іоанна Богослова, символами Бога як початку і кінця всього сущого. 
Використання першої та останньої літер алфавіту, як і їхніх еквівалентів "перший і останній", "початок і кінець", для позначення чогось абсолютного або цілого, сягає давньої традиції. 
У грецькій філософії ця формула передавала вічність найвищого початку. Афінянин в "Законах" Платона свідчить: "Бог, згідно з давнім сказанням, тримає початок, кінець і середину всього сущого". В єврейському алфавіті "альфа" та "омега" – це "алеф" та "тав". 
Остання літера алфавіту в давнину мала вигляд хрестика. Їх ставили на могилах задовго до Ісуса Христа і означали завершення земного шляху. Так що з такої точки зору Z має на меті "смерть та єднання з Отцем небесним". 
Такий символ обрав путін для своєї "спецоперації". Хоча він, може, – просто великий любитель фільмів про Зорро або любить "П'ятий елемент", де представника зла на Землі звати Зорг. Втім, символ Z з'являється у кліпі 1988 "Bitte bitte".
Таким чином, ми можемо сказати, що йде війна не лише на полі бою, а й війна символів та ідей.
І, як говорив великий князь Святослав: "Хто до нас із мечем прийде, той від нього і загине". Путінську армію з її символами нового фашизму очікує в Україні, лише одне – смерть.
За матеріалами
 інтернет-видань.

Російський лідер володимир путін не став винятком у низці правителів, які захоплюються містикою та езотерикою. Це було видно протягом цих восьми років війни, коли значні обстріли на Донбасі велися чомусь на великі язичницькі та християнські свята, затемнення та інші астрологічно важливі дати.

 

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 183
Читати далі

Політика / Компроміс – так, ультиматум – ні

25.03.2022

1a68d4aec36fdd39c4b6483f677d31c9_1647092991_extra_largeКомпроміс – так, ультиматум – ні

Росії варто відійти від ультиматумів щодо України, адже вони не приведуть до жодного результату. Потрібно шукати компроміс, щоб закінчити війну. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю світовим мовникам.
"Коли ми можемо зупинити цю війну зараз – це питання. Я вважаю, що не треба й Росії кидати гучних фраз, вони ні до чого не приведуть. Мовляв, "у нас є ультиматум, ось є пункти, виконуйте, і тоді ми закінчимо війну". Це ні до чого не приведе, до жодного результату. Питання не в мені… Ми всі не зможемо це зробити. Ультиматум не зможе виконати Україна. Ми втратили людей. Тобто треба нас усіх знищити, і тоді ультиматум буде автоматично виконаний", – зазначив Глава держави.
"Якщо ми хочемо миру, треба сісти й говорити. Правильне слово – домовлятися. Але домовлятись, а не виконувати ультиматум. Це важливий момент. У діалозі можна знайти компроміс", – наголосив Президент.
Володимир Зеленський акцентував: питання суверенітету й територіальної цілісності України - це "червона лінія", адже за це віддали життя багато українців. 
"Я сказав, коли став Президентом, що ми більше не можемо віддати жодної ділянки нашої землі. Ми повинні зробити все, щоб Донбас і Крим повернулися. Це не банальність, усі про це думають і вірять, всі наші люди. Це питання часу", – зазначив він.
Водночас, за словами Глави держави, говорячи про певні компроміси, варто розуміти, що вони мають свою ціну.
"Якщо люди (Російська Федерація – Ред.) хочуть закінчити війну, спочатку припиняється вогонь, виводяться війська. Президенти зустрілися, домовилися, що війська виводяться, що є ті чи інші гарантії безпеки, тут можна знайти компромісні речі. Є ті чи інші гаранти нашої безпеки. Вони повинні завтра сказати, що вони Україну беруть у НАТО. Або сказати: зараз не беремо. І вони самі розуміють, що вони не хочуть воювати з Росією, тому вони нас і не беруть. Ми всі вже розуміємо. Нас не беруть, тому що бояться Росію", – сказав Володимир Зеленський.
У такому разі, за його словами, є інші гарантії безпеки. Зокрема, серед країн НАТО є ті, які хочуть бути гарантами безпеки України і готові діяти так, як діяв би Альянс, якби наша держава була його членом.
"І я вважаю що це нормальний компроміс для всіх: для Заходу, який не знає, що з нами робити в питанні з НАТО. Для України, яка хоче гарантій безпеки. І для Росії, яка не хоче поширення НАТО далі і каже, що у неї з країнами Заходу були такі домовленості. І тому в цьому потрібно знайти компроміс, тому що це буде точка в закінченні війни", – зазначив Президент.
Щодо окупованих територій Криму та Донбасу, то, як зауважив Глава держави, щоб знайти розв'язання цього питання, треба зробити перший крок у вигляді гарантій безпеки та закінчення війни.
 "На першій зустрічі з Президентом Росії я готовий порушувати ці питання, вони актуальні, вони важливі для нас. Але я впевнений, що це рішення буде не в цю зустріч. Тому що, коли бути повністю відвертим, у питаннях гарантій безпеки ми будемо говорити про конституційні зміни, зміни українського законодавства. А якщо ми будемо про це говорити, то це в будь-якому разі вирішуватиметься не тільки Президентом - це достатньо довгий процес, буде вирішуватись і Радою, і народом України", - підкреслив він.
На переконання Володимира Зеленського, коли йтиметься про певні питання історичної ваги, "ми прийдемо до референдуму".
"Народ повинен буде сказати й дати відповідь на ті чи інші формати компромісів. А ось якими вони будуть – це вже питання нашої розмови та розуміння між Україною та Росією. Тому в будь-якому разі я готовий піти на все, якщо ця моя хода буде з нашим народом", – наголосив Президент.
Пресслужба Президента України.

Росії варто відійти від ультиматумів щодо України, адже вони не приведуть до жодного результату. Потрібно шукати компроміс, щоб закінчити війну. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю світовим мовникам.

Пресслужба Президента України.

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 182
Читати далі

Політика / Виборча кампанія стартувала

10.09.2015

скачанные файлыВиборча кампанія стартувала 

Як відомо, відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» 5 вересня ц. р. в нашій країні стартувала виборча кампанія. 25 жовтня ми обиратимемо сільських, селищних, міських голів, депутатів місцевих рад, а також очільників об’єднаних місцевих громад. У нас таких дві – Голобська і Велицька.
На практиці це означає, що виборці Голобської селищної, Майданської, Новомосирської, Поповичівської сільських територіальних громад обиратимуть депутатів Голобської селищної ради і Голобського селищного голову. Виборці Велицької, Мельницької, Підрізької і Сільцівської об’єднаної  територіальної громади обиратимуть депутатів Велицької сільської ради і Велицького сільського голову.
Звичайно, подібна новація дещо ускладнить і передвиборну агітацію, і сам хід підготовки та проведення наступних виборів, бо з подібною ситуацією ми матимемо справу вперше. Логічніше, звичайно, було б провести територіально-адміністративну реформу в усій Україні, а тоді вже формувати нові органи влади. Однак є так, як є, і змінити нічого тут уже не можна. Будемо сподіватися, що в даному випадку не станеться так, як іноді буває – хотіли як краще, а вийшло, як завжди…
Виборча кампанія передбачає організацію передвиборної агітації. Її «правила» виписані у розділі VІІІ «Передвиборна агітація» згаданого Закону про місцеві вибори. І хоч у цих «правилах» теж можна знайти чимало недоречностей і «нестиковок», про що говорять і окремі політики, і працівники ЗМІ, та поїзд пішов:  мусимо керуватися нормами Закону.
Одна з них гласить: «Розцінки вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації встановлюються відповідними засобами масової інформації не пізніше як за 40 днів до дня голосування у розмірі, який не може перевищувати середньоарифметичного значення ціни за комерційну рекламу (рекламу, розповсюдження якої має на меті отримання прибутку) за перші три квартали року, що передує року проведення чергових місцевих виборів».
Виходячи з цієї вимоги, нижче публікуємо наказ по редакції газети «Вісті Ковельщини», який стосується розцінок на матеріали передвиборної агітації.
Хочемо зауважити й таке. Згідно з п. 3 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» в ході передвиборчої  кампанії забороняється розповсюдження у будь-якій формі агітаційних матеріалів, що містять заклики до ліквідації незалежності України, зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки, незаконного захоплення державної влади, пропаганди війни, насильства та розпалювання міжетнічної, національної, релігійної та расової ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення.
У п. 5 цієї ж статті наголошено: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, про політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями».
Як бачимо, Закон встановлює суворі обмеження щодо розповсюдження у ЗМІ інформації, яка може бути втлумачена як недостовірна і шкодитиме авторитету кандидатів, які претендують на ту чи іншу виборну посаду. Виходячи з цього, журналістський колектив редакції газети «Вісті Ковельщини» заявляє наступне:
1. Ми готові до широкого висвітлення ходу виборчої кампанії згідно з діючим законодавством, але просимо учасників виборчого процесу теж суворо дотримуватися вимог Закону «Про місцеві вибори», не допускати проявів неетичного ставлення до своїх опонентів, обливання їх словесним брудом у передвиборній агітації.
2. Закликаємо кандидатів у депутати всіх рівнів, на посади сільських, селищних і міського голів в першу чергу знайомити виборців із власними передвиборними програмами, шляхами їх здійснення, вести передвиборну кампанію чесно, прозоро, з дотриманням норм етики і моралі.
3. Враховуючи складну суспільно-політичну й економічну ситуацію в країні, необхідність забезпечення суспільної злагоди і порозуміння, недопущення конфронтації між суб’єктами виборчого процесу, редакція газети «Вісті Ковельщини» залишає за собою право відмовляти у публікації матеріалів, які не відповідають переліченим вище вимогам, як це передбачено відповідним Законом про засоби масової інформації (пресу) в Україні.
Як відомо, відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» 5 вересня ц. р. в нашій країні стартувала виборча кампанія. 25 жовтня ми обиратимемо сільських, селищних, міських голів, депутатів місцевих рад, а також очільників об’єднаних місцевих громад. У нас таких дві – Голобська і Велицька.
На практиці це означає, що виборці Голобської селищної, Майданської, Новомосирської, Поповичівської сільських територіальних громад обиратимуть депутатів Голобської селищної ради і Голобського селищного голову. 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 1124
Читати далі

Політика / Незаможним компенсують витрачене на ліки

26.03.2015

images Незаможним компенсують витрачене на ліки

Міністерство охорони здоров'я разом із Міністерством соцполітики розроблять програму компенсації для малозабезпечених громадян при придбанні ліків і медпрепаратів. Таке доручення вони отримали від Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.
Коливання курсу гривні, яке допустив Нацбанк, моментально “підкинуло” догори ціни на ліки...

Василь ШЕВЧУК.

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 839
Читати далі

Політика / Уряд у боротьбі за краще завтра

19.03.2015

JAZ_2976 (1) Уряд у боротьбі за краще завтра

Минулого тижня український Уряд відзвітував про перші сто днів роботи. За традицією, до цієї дати чиновники намагаються всіма силами намалювати красиву картинку, як то кажуть, зростання проценту жирів у маслі. Однак чи справедливо питати про підвищення надоїв, якщо стоїть загроза втратити корову?

Степан ВОЗНЮК.

 

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 825
Читати далі

Політика / Інтереси виборців – на першому плані Звіт депутата Ковельської районної ради Володимира Андросюка

20.01.2015
Інтереси виборців – на першому плані
Звіт  депутата  Ковельської  районної  ради  Володимира  Андросюка

DSC_6575Інтереси виборців – на першому плані

Звіт  депутата  Ковельської  районної  ради  Володимира  Андросюка

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотньої інформації, залучення громадян до розв'язання проблем місцевого значення подаю звіт про свою роботу.

З повагою – Володимир АНДРОСЮК.

 

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 1083
Читати далі

Політика / Заява Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ на Сході України

02.09.2014
Заява 
Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ 
на Сході України
Уночі відбулося вторгнення російської армії на територію України. Ми не маємо права зараз ховати голову в пісок, ми вже не можемо називати все, що відбувається на Сході України, терористичною акцією якихось невідомих сепаратистів. Треба чесно сказати, що Росія розв'язала проти України війну.
Сьогодні ми зобов'язані докорінно змінити стратегію і тактику наших дій. У такий час країні потрібне чітке, сильне, злагоджене управління.
Треба зробити три першочергові кроки:
Перший крок. Треба негайно ввести воєнний стан у Донецькій і Луганській областях – це багатократно посилить систему нашої оборони, координованість наших дій.
Друге. Треба негайно організувати ставку Головнокомандувача і взяти Президенту всі важелі управління обороною України в свої руки. Це дасть нам можливість чітко координувати наші дії, діяти ефективно і рішуче.
І третє. Треба скликати надзвичайне засідання Верховної Ради, затвердити введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях та звернутися до урядів і народів всього світу про надання Україні дієвої воєнної допомоги.
У цей час наша українська нація має діяти спокійно, впевнено, сильно і рішуче. Наша єдність – це запорука нашої перемоги. Наша команда буде стояти разом з Президентом України, з усією українською владою задля того, щоб захистити Українську державу. Але ми мусимо твердо знати, що наша справа праведна: ми захищаємо свою землю, і перемога буде за нами.
Прес-служби Ковельської районної і міської парторганізацій “ВО “Батьківщина”.

счЗаява Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ на Сході України

Уночі відбулося вторгнення російської армії на територію України. Ми не маємо права зараз ховати голову в пісок, ми вже не можемо називати все, що відбувається на Сході України, терористичною акцією якихось невідомих сепаратистів. Треба чесно сказати, що Росія розв'язала проти України війну.

Прес-служби Ковельської районної і міської парторганізацій “ВО “Батьківщина”.

Коментарів до новини: 1
Переглядів новини: 741
Читати далі
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВІСТІ КОВЕЛЬЩИНИ

  • Редактор
    Вельма Микола Григорович
  • Перший заступник редактора
    Ляшук Світлана Олександрівна
  • Головний бухгалтер
    Мацюк Валентина Захарівна

Громадсько-політична газета "Вісті Ковельщини" 2012-2023