Постійно доводиться спілкуватися з багатьма людьми. З деякими – по кілька разів на день. Розумію, що не на всі звернення можу зреагувати так, як хочеться людям. Але принаймні в моїх силах – оприлюднити їх запитання на шпальтах газети. Можливо, хтось і відгукнеться…
ххх
— Миколо Григоровичу!
З’ясуйте, будь ласка, чому не працюють касові апарати, встановлені на автомобільних стоянках, що розміщені на привокзальній площі. Адже гроші на їх встановлення витрачені, мабуть, чималі. Мені, платнику податків у міській бюджет, хотілося б знати, скільки, ким і коли вони заплачені?
Незручно дивитися, як на автостоянці від машини до машини бігає якийсь чоловік і бере з водіїв гроші, іноді навіть не виписуючи квитанцій. Як в таких випадках вести точний облік коштів, що надійшли від сплати вартості перебування на стоянці?
Я часто буваю за кордоном і добре знаю, як чітко й розумно там організована подібна справа. Ковель часто називаємо європейським містом. То, може, і в справлянні плати за користування автостоянками час використовувати європейський досвід?
Юрій РАХЛІНСЬКИЙ, підприємець.
— Шановний Юрію Миколайовичу!
Ви порушили досить важливе питання. Мені самому як автолюбителю теж хотілося на нього б почути вичерпну відповідь від компетентних осіб.
ххх
— Пане редакторе!
Чи не варто в газеті опублікувати серію матеріалів, в яких ознайомити нашу молодь з правилами поведінки в громадських місцях, культурою стосунків із старшими особами?
Прикро дивитися, як дехто із юнаків та дівчат лихословить, ображає людей, які їм в батьки годяться, розпиває алкогольні напої там, де заборонено. Рідко хто з них поступиться місцем в автобусі чи «маршрутці» ветеранам, допоможе при посадці чи висадці.
Василь ЗІНЧУК.
— Пане Василю!
Опублікувати можна, але біда в тому, що сучасна молодь переважно газет не читає. Тут більш важлива роль сім’ї і школи, правоохоронних органів, кожного з нас. Не будемо байдужими – можливо, й наслідки (позитивні) не забаряться.
ххх
— Шановний пане Миколо!
В номері газети «Вісті Ковельщини» від 22 червня ц. р. з інтересом прочитав невигадану історію «Проклятий будинок». Чи має намір редакція і надалі друкувати подібні матеріали? Адже Ви – старожил Ковеля і, напевно, знаєте десятки таких історій. Читачам буде цікаво.
— Ваше прохання зрозумів. Буду думати.
ххх
Ветеран житлово-комунального господарства міста Микола Яковець постійно звертається до мене із заявами, що стосуються проблем благоустрою, водовідведення і водопостачання ковельчан, забудови мікрорайонів Ковеля тощо.
Одне із запитань стосувалося реакції на його лист, опублікований у «Вістях Ковельщини» 23 березня ц. р. під заголовком «Береженого Бог береже». Пан Микола поцікавився, чому на його допис відреагував мешканець Ковеля Валентин Бідзюра, а міська влада – ні?
З цим запитанням ми звернулися до відповідальних працівників міськвиконкому. Цими днями заступник міського голови Віктор Жигаревич відповів: «На Ваше звернення щодо розгляду листа Яковця М. І. повідомляємо наступне.
“При будівництві, реконструкції, капітальному ремонті прибудинкових територій та вулиць міста буде враховано необхідність перепідключення мереж водовідведення від господарсько-фекальної каналізації».
Микола ВЕЛЬМА.
Залишити коментар