У сузір'ї талановитих людей Ковеля з'явилось ще одне ім'я – Ольги Ярошевич. Доробок своїх творчих робіт художниця нещодавно представила у культурно-просвітницькому центрі. І хоча Ольга уже довгий час мешкає у Києві, свою першу персональну виставку вона відкрила у рідному місті.
30 картин, які вона привезла у Ковель, розкривають не лише її майстерне володіння техніками і манерами виконання творів, а й дають уявлення про творчу індивідуальність художниці.
У свій час дівчина відвідувала художню школу, де уже змалку проявила свій неабиякий дар. За словами її педагога Людмили Дятел, вихованка під час занять часто дивувала своїм неординарним баченням, цікавими малюнками, особливим нестандартним підходом до кожної теми. І сьогодні вчителі гордяться досягненнями своєї учениці.
Вітаючи художницю, заступник міського голови Ігор Прокопів подякував їй за чудову виставку, за талант, уміння глибоко бачити навколишній світ і ділитись цим із іншими людьми за допомогою фарб. А представлена виставка – це чудовий подарунок не тільки для її викладачів, рідних, друзів, але й усіх ковельчан.
Під час відкриття вернісажу чимало теплих слів про Ольгу сказала її хрещена мама, поетеса Світлана Пелип. Вона з надзвичайним захопленням говорила про дівчину, яка черпає своє натхнення від кожного дня, від подорожей, любові до рідної землі.
Ще з дитинства Оля дивувала усіх своїм особливим ставленням до природи, неймовірними порівняннями, відчуттями. І всі рідні не сумнівались, що згодом це переросте у творчість.
Як стверджує сама авторка, для неї у мистецтві важливі деталі, на перший погляд – дрібниці. Саме з них складається наше життя. Адже у суєті свого буття люди не мають часу розгледіти тонкощі природи, відчути струни своєї землі.
Для Ольги Ярошевич творчість – це засіб зцілення душі, спосіб передачі інформації без слів. Вона спрямовує свій художній погляд на реальний світ образів крізь незбагненну призму містичного.
Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради.
Залишити коментар