Надання медичних послуг для медико-соціальної реабілітації учасників АТО в стаціонарних умовах забезпечують висококваліфіковані працівники Ковельського МТМО.
З 1 жовтня 2014 року у складі центральної районної лікарні Ковельського МТМО почало функціонувати реабілітаційне відділення, відкрите за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 64 (на базі колишнього шкірно-венерологічного відділення, яке перенесено в головний корпус ЦРЛ).
Надання медичних послуг для медико-соціальної реабілітації в стаціонарних умовах забезпечують висококваліфіковані працівники. Медична допомога надається з чотирьох основних лікувальних напрямків: неврологічного, травматологічного, терапевтичного та кардіологічного. У відділенні функціонують дві палати для лікування учасників АТО на сім ліжок з покращеними умовами перебування.
Рішенням сесії міської ради, № 62/35 від 23.10.2014 року для лікування учасників АТО в реабілітаційному відділені з міського бюджету додатково виділено 89 тис. 109 грн. (на медикаментозне забезпечення – 47 тис. 880 грн., а на покращене харчування – 41 тис. 230 грн.).
На базі реабілітаційного відділення пацієнти мають можливість отримати широкий спектр засобів відновного лікування із застосуванням сучасних фізіотерапевтичних методів: ультразвукова терапія, магнітотерапія, масаж, лазеротерапія, лікування електричним струмом – електрофорез, гальванізація, синусоїдальні модульовані струми, діадинамотерапія (ДДТ), хвилі ультрависоких частот (УВЧ).
Найближчим часом планується відкриття приміщення для занять лікувальною фізкультурою з відповідним оснащенням.
Для отримання більш детальної інформації слід звертайтися за номером телефону у Ковелі: 3-25-29.
Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету міської ради.
Проведено зариблення водосховища річки Турія, у яку випущено понад тисячу кілограмів мальків амура і товстолоба.
Уже традиційними в Ковелі стали акції з відтворення водних живих ресурсів, які відбуваються за сприяння міської влади та громадської організації "ЕкоВолинь". 20 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету на виконання природоохоронних заходів для створення гідрологічних умов шляхом зариблення річки Турії у Ковелі.
Відділ комунального господарства виконавчого комітету міської ради уклав угоду з ПАТ "Рівненська рибоводно-меліоративна станція" на придбання мальків амура і товстолоба.
Зариблення Ковельського водосховища відбувається двічі на рік за активної участі громадської організації "ЕкоВолинь", депутатів міської ради, працівників відділу комунального господарства, РЖКП №1 та спеціалістів сектору іхтіології та регулювання рибальства Волиньрибохорони. Популяцію риб на Турії поповнили амур та товстолоб.
Штучне зариблення є життєво необхідним. Адже ряд зовнішніх факторів, головними з яких є несприятливий гідрологічний режим, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води та нерегульований вилов, значно сповільнюють природне відтворення водних живих ресурсів в річці Турії.
Загалом зариблення відбувається у кілька етапів, як правило – навесні та восени. Строки підбираються таким чином, щоб порівняно невеликий за розмірами рибо-посадковий матеріал у період свого інтенсивного росту якомога менше часу знаходився у водоймі в умовах природної волі. І тим самим був убезпечений від дрібних хижаків, якими у водосховищі є, передусім, окуні. За науково обґрунтованими даними, відсоток виживання мальків становить фактично третину.
Відділ комунального господарства, відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого
комітету міської ради.
Відповідне звернення депутатів Ковельської ради до суб'єктів підприємницької діяльності щодо введення маркування було прийняте два місяці тому.
28 серпня ц. р. Ковельською міською радою прийнято рішення "Про звернення депутатів Ковельської ради до суб'єктів підприємницької діяльності щодо введення маркування продукції російського виробництва". У ньому зокрема йдеться: "Увесь цивілізований світ тисне на Росію, запроваджуючи економічні санкції і вимагаючи припинити агресію проти України. Тим часом в Україні вільно діє та заробляє гроші російський бізнес, а товари, імпортовані з Росії, вільно продаються в крамницях. Інформація про країну-виробника часто є не досить розбірливою, а деякі торговельні мережі після закономірного зниження попиту на російське намагаються маскувати походження товарів, вироблених у Російській Федерації. Купуючи російське, українці несвідомо фінансують війну проти своєї держави".
Згідно із згаданим рішенням міськради суб'єктам підприємницької діяльності у сфері оптової та роздрібної торгівлі, а також власникам закладів торговельних мереж, що здійснюють свою діяльність на території міста Ковеля, було рекомендовано провести маркування товарів російського походження.
Підприємці, що здійснюють торговельну діяльність, не мають фінансового навантаження від цього рішення. Впродовж останніх кількох місяців усе менше російських товарів надходить на український ринок. Реалізуються здебільшого залишки. Деякі магазини, наприклад, "Макс Мікс" (підприємець Н. Фалько), взагалі відмовились від товарів російського походження, замінивши їх повною мірою аналогічними товарами вітчизняного виробництва.
Директори супермаркетів та власники торговельних закладів нашого міста з розумінням поставилися до рекомендації вищезазначеного рішення, яке на сьогодні є актуальним. На товари російського виробництва зроблені відповідні позначки, хоча останнє слово за споживачем, який має право вибору: підтримувати вітчизняного виробника чи економіку Росії. Маркування товарів російського виробництва та проведення акцій на підтримку українського виробника допоможе ковельчанам зорієнтуватись у тому розмаїтті продукції, яка представлена на полицях наших магазинів.
Лілія БАРНА,
начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськвиконкому.
Залишити коментар