Міський голова Олег Кіндер зустрівся з міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським під час його робочої поїздки на Волинь. Мова йшла про передачу проїжджої частини автомобільної дороги державного значення М-19, яка проходить через Ковель, з комунальної власності в державну.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, №735-р від 11.09.2007 року "Про передачу проїзної частини автомобільних доріг у державну власність", починаючи з 2007 року, виконавчим комітетом міської ради проводиться відповідна робота: підготовлені акти приймання-передачі, прийнято рішення Ковельської міської ради та направлені звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України з відповідними проханнями.
Автодорога М-19 є міжнародною (Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Кишинів) і входить до Переліку автомобільних доріг України загального користування державного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України. Її протяжність по місту – 9 км. Вона проходить вулицями: Брестською, Я. Мудрого, Тимошенка, Ольжича, Луцькою.
На утримання дороги щороку витрачаються кошти з міського бюджету – на капітальний та поточний ремонти. А це близько 5 млн. грн. Оскільки по М-19 рухається великовантажний автотранспорт, проїзна частина постійно руйнується, чим створює незручності, а інколи й аварійні ситуації для учасників дорожнього руху.
Міський голова Олег Кіндер наголосив, що владою Ковеля постійно приділяється увага утриманню мережі автошляхів загального користування в належному експлуатаційному стані, створюються відповідні умови для безперебійного та безпечного руху транспорту, особливо в зимовий період. Проте недостатнє фінансування не дає змоги забезпечувати утримання проїзної частини міжнародної дороги державного значення у належному стані.
На 2015 рік на капітальний ремонт доріг Ковеля в міському бюджеті передбачено 6,5 млн. грн. А у попередні роки ця сума складала близько 20 млн. грн. щороку, і джерелом фінансування був як міський, так і Державний бюджети. У 2015-му дороги у Ковелі ремонтуватимуть лише за кошти міського бюджету.
Нагадаємо, що у розпорядженні Кабінету Міністрів України, №735-р, прийнятому ще у 2007 році, дорога М-19 ввійшла до Переліку автодоріг, які мають бути передані з власності територіальних громад у державну. Андрій Пивоварський запевнив, що посприяє у вирішенні цього питання. Тож міська влада вкотре спрямує свої звернення до міністра інфраструктури України А. Пивоварського, народного депутата України С. Івахіва та голови Волинської ОДА В. Гунчика.
Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв'язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради.
У Народному домі "Просвіта" у Ковелі відбулась зустріч батьків-вихователів, прийомних батьків з Наталією Наконечною, головою правління жіночої громадської організації "Найщасливіша".
Набуття сім'єю статусу "прийомної" або "дитячого будинку сімейного типу", влаштування на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування дещо змінюють звично діючі в сім'ї функції, надаючи їм іншого забарвлення та розширюючи їхнє соціальне значення. Прийомна сім'я має вести більш відкритий спосіб життя, ніж раніше; мати більший внутрішньо сімейний запас стресостійкості; дещо по-іншому організовувати взаємостосунки в своїй родині та планувати проведення вільного часу тощо. Саме про це розповіла запрошеним Наталія Іванівна.
Соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу (ПС/ДБСТ) передбачає надання соціальної допомоги не тільки дитині, але й забезпечення соціальної підтримки родині, проведення соціальної роботи з членами сім'ї.
Надання соціальних послуг сім'ї, в першу чергу, спрямоване на створення сприятливих умов щодо розвитку та виховання дитини. Тобто завданням соціального супроводження не є створення "оазису" щастя в окремій сім'ї, а створення необхідних умов для розвитку прийомної дитини.
Працівники нашого центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді супроводжують чотири прийомні сім'ї та два дитячі будинки сімейного типу, у яких виховується чотирнадцять дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Для батьків постійно організовують групи взаємопідтримки, до участі в яких запрошуються фахівці-психологи, педагоги, які надають консультації батькам, допомагають вирішувати проблеми спілкування з вихованцями.
ххх
Якщо Ви вірите, що чужих дітей не буває, що кожна людина здатна змінити життя хоча б однієї дитини, взявши її в свою родину, – можливо, Вас зацікавлять сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 120, телефон 6-17-48.
Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Залишити коментар