У подвійній ДТП на Волині четверо осіб загинуло, четверо – травмовано.
Потерпілих із тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості доставили в лікарню. На місці події працювали працівники ДАІ, слідчі та експерти-криміналісти.
Автопригода трапилася 12 травня приблизно о 3-й годині ночі на автодорозі Київ – Ковель – Ягодин поблизу села Старих Кошар Ковельського району. За попередніми даними, водій автомобіля "Ауді-100" допустив зіткнення з автомобілем "Опель-Омега". Внаслідок ДТП ніхто не постраждав, а транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
– Помітивши побиті машини, для надання допомоги на узбіччі зупинилися автомобілі "Рено-Трафік" та "Фольксваген ЛТ". Водії та пасажири вийшли, аби дізнатися про обставини аварії. У цей момент із припаркованими авто з невідомих причин зіткнувся "Мітсубіші-Галант", який прямував зі сторони Любомля.
– У результаті дорожньо-транспортної пригоди четверо осіб загинули, ще четверо із травмами різного ступеня тяжкості доставлені в лікарню, – повідомив начальник сектора УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук.
За фактом автопригоди розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Проводиться досудове розслідування, в ході якого будуть встановлені всі обставини і причини аварії. Винуватцю ДТП загрожує до десяти років позбавлення волі.
Сектор зв'язків з громадськістю УМВС України у Волинській області.
Кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди передано за підслідністю до військової прокуратури Західного регіону.
Винуватця дорожньо-транспортної пригоди було затримано в порядку статті 208 КПК України та конвойовано в слідчий ізолятор міста Львова.
Еліна БАГІНСЬКА.
Ковельський МВ УМВС України у Волинській області.
“Зняття порчі" – один із поширених видів шахрайств. Небезпечну категорію шахраїв становлять різноманітні ворожки, провидиці, віщунки, самозвані цілительки.
Схема дуже проста. Майбутню жертву зупиняють під будь-яким приводом просто посеред вулиці, запитують будь-що, аби тільки вступити з людиною у розмову.
В якості подяки за отриману інформацію пропонують "зняти порчу", наведену заздрісниками, або ж поворожити. Жертву одразу ж піддають сильному психологічному впливу, маніпулюючи найуразливішими місцями кожної людини – життям, здоров'ям рідних та близьких, особистим щастям.
Розкриття такого роду злочинів та затримання підозрюваних ускладнюється тим, що жертви, як правило, повідомляють до міліції про злочин через деякий час. Тим самим дають можливість шахраям зі значною сумою грошей втекти якнайдалі від місця події.
Так, нещодавно в місті Ковелі до місцевої жительки підійшли дві незнайомі жінки, які запропонували їй поворожити. Ковельчанка, довго не думаючи, погодилась. Псевдопровидиці розповіли, що здоров'ю рідних загрожує небезпека, на родину наведено "порчу", і аби позбутись її, потрібно провести спеціальний ритуал.
Під час так званого “ритуалу” жінка віддала шахрайкам не тільки усі гроші, що мала при собі, а й винесла з дому заощаджень на суму більше 140 тисяч гривень.
Аби не потрапляти у такі прикрі ситуації, радимо вам запам'ятати наступні поради:
– уникайте будь-яких контактів з особами, котрі хочуть яким-небудь чином привернути вашу увагу, на секунду затримати або зупинити, якщо ви в русі. Не бійтеся здатися неввічливими;
– якщо ви побачили на вулиці групу жінок, які пристають до перехожих з пропозиціями погадати, “зняти порчу”, – краще заздалегідь перейдіть на інший бік вулиці;
– якщо до вас додому завітали незнайомі люди з подібними пропозиціями, не впускайте їх до помешкання. Зробіть вигляд, що ви вдома не самі. Намагайтесь не вступати у контакт з такими особами. У жодному разі не дивіться їм в очі, не відповідайте на запитання і не дозволяйте скорочувати між вами дистанцію чи торкатись вас.
Ковельський МВ УМВС України у Волинській області.
Залишити коментар