Нещодавно у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького національного технічного університету відбувся День відкритих дверей
Інтерес до нашого навчального закладу завжди був чималий, тому у переповненому залі багаточисельних гостей вітали представники адміністрації коледжу, викладачі, студенти.
Очолює заклад Тетяна Селівончик, кандидат технічних наук, доцент. Директор коледжу докладає чимало зусиль для процвітання своєї Альма-матер, утвердження авторитету навчального закладу у місті, області, країні в цілому.
Про історію коледжу та особливості навчального процесу розповів присутнім заступник директора з навчальної роботи Ігор Ілюшик.
З неприхованою цікавістю слідкували гості заходу й за слайдами про виховну роботу, адже у коледжі немає байдужих чи неталановитих студентів — усі мають можливість проявити себе. Молодь коледжу обирає здоровий спосіб життя, активний відпочинок, цікаве дозвілля, а також з відповідальністю ставиться до волонтерського руху, студентського самоврядування, до проведення загальноколеджевих чи загальноміських заходів.
Що ж до спеціальностей, за якими можна здобувати престижну та актуальну освіту, то про них поінформували завідувачі відділеннями Тетяна Вегера, Олена Гончаренко, Денис Русаков.
Зокрема, спеціальність "Бухгалтерський облік" передбачає термін навчання 3 роки, з можливістю продовжувати здобувати освіту за скороченим терміном (тобто одразу на третій курс університету). Тоді як однолітки, закінчивши школу, склавши екзамени, написавши виснажливе зовнішнє незалежне оцінювання, навчатимуться на другому чи третьому курсі університету (якщо пощастить).
Після закінчення закладу, випускники працюють бухгалтерами, головними бухгалтерами в установах та організаціях міста, області. Пишаються нашими спеціалістами як державні установи, так і приватні структури.
Спеціальність "Обслуговування комп'ютерних програм та комплексів" має свою унікальну особливість — це можливість не тільки створювати програми для комп'ютерного забезпечення, а й ремонтувати та обслуговувати комп'ютерну техніку і устаткування.
З розвитком ринкових відносин, виникненням нових перспектив малого та середнього бізнесу виникла потреба у професіоналах-менеджерах, тому у коледжі можна навчатися й за спеціальністю "Організація виробництва". Фахівці даної галузі по праву можуть називатися елітою навчального закладу.
Великою перемогою й заслугою усього колективу та директора коледжу зокрема стало відкриття нової перспективної спеціальності — "Організація перевезень і управління на автотранспорті".
Географічне розташування міста й велика кількість станцій технічного обслуговування, сервісних центрів з обслуговування автомобілів сприяють розвитку та утвердженню спеціальності "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів".
Однією з перших у коледжі (тоді ще машинобудівному технікумі) з’явилася спеціальність "Виробництво сільськогосподарських машин".
У нашому навчальному закладі працює плеяда викладачів-науковців, які готові передати свої знання молодому поколінню, створити когорту справжніх професіоналів, здатних відновити технічну галузь в Україні.
А ще у коледжі є унікальна можливість здобути дві абсолютно рівнозначних освіти. Навчаючись за будь-якою спеціальністю, можна одночасно отримати другу вищу освіту I рівня акредитації спеціальності "Бухгалтерський облік".
Наприкінці зустрічі до присутніх звернулася Ніна Романчук, відповідальний секретар приймальної комісії коледжу. Ніна Вікторівна розповіла про особливості вступної кампанії цього року.
Приємно здивувало те, що гості коледжу після закінчення Дня відкритих дверей не поспішали розходитися по домівках, а з цікавістю оглянули навчальні аудиторії, майстерню, спортивний та атлетичний зали, стадіон, гуртожиток.
Олена Шульган, заступник директора з виховної роботи промислово-економічного коледжу ЛНТУ.
Залишити коментар