Нещодавно ми повідомляли вам, шановні прихильники веслувального спорту, про хороші здобутки юних веслувальників.
І ось знову наші спортсмени. привезли велику кількість медалей різного ґатунку з чемпіонату України серед юніорів та молоді до 23 років й особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (м. Дніпропетровськ).
За результатами виступів на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років право захищати честь України на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років, який відбудеться у Монтемор-о-Вело (Португалія), завоювали юніори Віктор Свиридюк – триразовий чемпіон України на дистанціях С-1 500 м, С-4 500 та 1000 м і срібний призер на дистанції С-1 1000 м, вихованець Ковельської ДЮСШ № 2 "Ніка-Сільмаш" та Богдан Чабан – триразовий чемпіон України на дистанціях С-4 500 м, С-4 1000 м, С-2 1000 м та бронзовий призер на дистанції С-1 200 м, вихованець Ковельської філії Луцької ОСДЮСШОР "Олімп".
Золоті медалі цих змагань вибороли також Андрій Рибачок (С-1 200 м, С-2 200 м), Юрій Вандюк (С-2 200 м), Ярослав Гаврилюк (С-2 500 м); срібні — Юрій Вандюк та Андрій Рибачок на дистанціях С-2 500 м і С-2 1000 м, Ярослав Гаврилюк (С-2 1000 м), Антон Кисіль, Назар Остапчук, Сергій Семенюк (С-4); бронзові – Антон Кисіль, Назар Остапчук (С-2 200 м, С-4 500 м), Микола Яцюк (С-1 1000 м), Сергій Семенюк (С-4 500 м).
Надзвичайно цікаво проходила боротьба за право виступити на чемпіонаті світу під час особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное. Ковельчани довели, що сьогодні вони найсильніші в Україні серед каное-двійок на олімпійській дистанції 1000 метрів (вибороли право їхати на світову першість, що відбудеться в італійському Мілані). Це – Юрій Вандюк та Андрій Рибачок. Срібні медалі чемпіонату України додали до своєї скарбниці Володимир Троцюк (С-4 1000 м), Юрій Вандюк (С-1 5000 м), Андрій Рибачок (С-2 200 м); бронзові — В'ячеслав Цехош (С-1 200 м, С-2 200 м), Андрій Рибачок і Юрій Вандюк (С-2 500 м).
Вітаю найкращих спортсменів Ковельщини та тренерів Федора Семенюка, Василя Прохорука, Ларису Гурську, Володимира Троцюка, Світлану Проніну з черговим успіхом! Переконана, що нинішня перемога стане яскравою сторінкою в історії розвитку дитячо-юнацького спорту нашого міста та району і слугуватиме стимулом для молодих наших земляків в подальшому досягати найвищих вершин п'єдесталу.
Антоніна ГОГОЛЮК, суддя національної категорії.
НА ЗНІМКУ: Віктор СВИРИДЮК та Богдан ЧАБАН – вихованці ковельської школи веслування, котрі здобули право захищати честь України на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років, який відбудеться в Португалії.
Фото автора.
Сьогодні чи не кожному підлітку хочеться мати власні кошти та вільно розпоряджатись ними. Частина їх не бажає просити кишенькові у батьків і намагається знайти на літню пору якийсь заробіток.
Та чи легко знайти роботу, яка і подобалася б тобі, і добре оплачувалася? Напевно, той, хто цим ніколи не переймався, відповість "так", але людина, яка вже намагалась це зробити, категорично заперечить.
На сьогоднішній день підлітку, який раніше не працював, тяжко знайти бодай якусь роботу, яку він зможе правильно виконувати, або отримувати достойний заробіток. Скажімо, до прикладу, вантажником, який завжди має попит, далеко не кожен має змогу працювати, та й не заробиш багато на цьому. Тому професія, яка завжди затребувана на ринку праці, рідко може зайняти школяра чи студента.
Переглядаючи в газетах оголошення, натрапляєш на слова: "Потрібен кур'єр". Побачивши суму заробітної плати, одразу, не роздумуючи, швидко телефонуєш. А що це взагалі за професія? Кур'єр – це людина, наймана для доставки різного товару, невеликих вантажів чи листів. Тому здається, що робота проста і не вимагає ніяких умінь чи знань.
Коли ж уперше розмовляєш із роботодавцем, він усіляко намагається зацікавити та заговорити, аби ти тільки повірив у його слова. Прийшовши наступного дня на стажування, глибоко розчаровуєшся, коли бачиш, що все зовсім не так, як у розповіді.
Виявляється, це все — неправда, що ти почув стосовно професії кур'єра. Ковельські роботодавці ж прирівнюють його до виїзного торговця, який повинен продавати товар в межах району чи області. Тобто, кур'єр не розносить, а реалізовує продукцію, хоча в телефонній розмові було наголошено на протилежному. На жаль, молодь дуже часто піддається на подібні схеми.
Отож, з власного досвіду хочу дати кілька порад своїм одноліткам. По-перше, шукаючи собі на літо заняття, не варто зволікати. Не встигнеш оглянутись, як тепла пора мине, і настануть осінні будні. По-друге, якомога детальніше розпитуйте роботодавця про свої обов'язки. І, по-третє, не ведіться на високу суму зарплати чи на легку, на перший погляд, роботу.
Наостанок скажу, що той, хто має велике бажання, завжди добивається свого. Головне — ніколи не здаватись!
Сергій ГАВРИЛЮК.
Працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" було здійснено виїзд до дитячого оздоровчого табору "Світязь", що знаходиться в селі Пульмо Шацького району в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів за програмою "Школа плавання".
На озері були проведені уроки та майстер-класи з навчання дітей плаванню за програмою Всеукраїнських спортивно-масових заходів "Школа плавання". Усі діти, котрі не вміють плавати і мають бажання цьому навчитись, мали змогу безкоштовно взяти участь у цих уроках.
Під час перебування на облаштованому для плавання та відпочинку місці озера Світязь в селі Пульмо представники центру спільно з вихователями табору та інструкторами провели спортивні естафети на воді та рухливі ігри з елементами плавання.
Переможці та призери заходів були нагороджені дипломами та спортивними сувенірами на олімпійську тематику від організаторів.
Слід зазначити, що проведення в області Всеукраїнських масових заходів "Школа плавання" з навчання дітей плаванню проводиться не тільки на озері Світязь, а й на Ковельщині, зокрема, на озері Ухо (село Уховецьк, табір "Оберіг") та інших водоймах Волині.
Володимир НОВОСАД, директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
Залишити коментар