8 жовтня ц. р. відбулося чергове засідання міськвиконкому, яке провів міський голова Олег Кіндер. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 35 питань порядку денного.
Про окремі питання щодо готовності виборчих дільниць до проведення місцевих виборів розповів начальник відділу Державного реєстру виборців Андрій Шуляр. Зокрема, він поінформував про те, що для підготовки, організації і проведення голосування та підрахунку голосів виборців на території міста Ковеля будуть використовуватися 30 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці (розміщені в лікувальних закладах).
Виборчі дільниці розподілено територіальною виборчою комісією та сформовано 36 виборчих округів з приблизно рівною кількістю виборців у кожному. Станом на 1 жовтня 2015 року у Ковелі налічується 51 тисяча 70 виборців, з яких 34 – недієздатних, 175 не здатні самостійно пересуватися.
Складання попередніх та уточнення списків виборців, а також виготовлення іменних запрошень виборцям здійснюється на підставі Закону України "Про Державний реєстр виборців". В період з 9 по 11 жовтня ц. р. відділом ведення Державного реєстру виборців було здійснено друк попередніх списків виборців та іменних запрошень виборцям і передано їх представникам дільничних виборчих комісій. Наступного дня після отримання списків дільничними виборчими комісіями громадяни мають можливість ознайомитися із списками у приміщенні відповідної дільничної виборчої комісії.
Заяви виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто (або інших осіб), а також щодо наявності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися та рішення суду про внесення змін до списку приймаються не пізніше як за п'ять днів до дня голосування, до 19 жовтня включно.
Включно до 22 жовтня ц. р. відділ ведення Державного реєстру виборців передає уточнений список виборців на паперовому носії відповідним дільничним виборчим комісіям.
Підсумовуючи сказане, Андрій Шуляр запевнив, що, загалом, міські виборчі дільниці готові до дня голосування.
Міський голова Олег Кіндер дав доручення відділу комунального господарства міськвиконкому, керівникам комунальних господарств, закладів освіти і культури, в приміщеннях яких будуть розташовані виборчі дільниці, приділити максимальну увагу організації виборчого процесу у місті.
Про те, що комунальні підприємства у відповідності з попередньо розробленими графіками успішно здійснюють усі намічені передзимові заходи, доповів на засіданні начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Олександр Балак. З його слів, на виконання усіх запланованих заходів з міського бюджету цього року було виділено найбільше за останній час капіталовкладень (зокрема, на капітальний ремонт житлового фонду – понад 3 млн. грн., на поповнення статутних фондів комунальних підприємств – 2,5 млн. грн.). Всі ці кошти майже повністю освоєні.
Крім того, виступаючий наголосив на тому, що, як ніколи раніше, цьогоріч звернули увагу на ремонт прибудинкових територій (відремонтовано 11 об'єктів та на семи роботи ще тривають).
О. Балак також повідомив, що згідно із розпорядженням міського голови 9 жовтня ц. р. у Ковелі розпочато опалювальний сезон (у медичних установах та навчальних закладах та закладах культури – 8 жовтня ц. р.).
Члени виконавчого комітету міської ради підтримали пропозицію директора ПТМ "Ковельтепло" Володимира Бойка розпочати подачу гарячої води в помешкання ковельчан з 15 жовтня щоденно з 6.00 до 24.00 год. у зв'язку з початком опалювального сезону у Ковелі.
Поточні роботи до зими проводять РЖКП-1, РЖКП-2, УВКГ "Ковельводоканал", КП "Добробут", про що детально поінформував присутніх Олександр Балак.
Результати виконання міського бюджету за дев'ять місяців 2015 року висвітлила на засіданні начальник фінансового управління міськвиконкому Валентина Романчук. За звітними даними, загальний обсяг доходів бюджету міста склав 325731,7 тис. грн., або на 107 відсотків до затвердженого показника на цей період. Зокрема, до загального фонду бюджету без врахування трансфертів надійшло податкових та неподаткових платежів в сумі 97960,8 тис. грн., забезпечено виконання уточненого призначення на 111,6 відсотка. Додатково отримано коштів в сумі 10207,4 тис. грн.
У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року фінансові ресурси міста збільшились на 71026,1 тис. грн., або на 28,5 відсотка, що пов'язано, насамперед, зі змінами бюджетного і податкового законодавства, а саме – із запровадженням нових видів податків, перерозподілом доходів Державного та місцевих бюджетів, а також введенням нових цільових трансфертів. Зокрема, приріст власних надходжень до загального фонду в абсолютній сумі становить 46157,7 тис. грн., або 89,1 відсотка. Це – найвищий показник серед бюджетів міст області.
З Державного бюджету отримано базової дотації в сумі 4818,0 тис. грн. (100 відсотків до призначень на звітний період). Цільових субвенцій надійшло в сумі 196472,4 тис. грн.
Податку на доходи фізичних осіб надійшло до бюджету міста в сумі 37414,6 тис. грн., що складає 107,7 відсотка до запланованого показника на дев'ять місяців, додатково отримано 2665,9 тис. грн.
Вагомою складовою надходжень до міського бюджету є акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (алкогольних, тютюнових виробів та нафтопродуктів), який запровадже
Залишити коментар