Не буває дня, щоб засоби масової інформації не сповістили про дорожньо-транспортну пригоду або й декілька з них. Навіть на Ковельщині подібні повідомлення з'являються майже постійно.
Ось і нещодавно наше місто дізналося про автопригоду, яка сталася на вулиці Луцькій. В той злощасний день 17-річний місцевий житель, керуючи автомобілем марки БМВ, не впоравшись з керуванням, з'їхав у кювет та перекинувся (на знімку).
Як повідомив Ковельський відділ поліції Головного управління національної поліції у Волинській області, внаслідок автопригоди водій та четверо неповнолітніх пасажирів, 2000 і 1998 років народження, були госпіталізовані у центральну районну лікарню з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості.
Ми не будемо досліджувати причини аварії, оскільки за фактом ДТП відкрито кримінальне провадження і проводиться досудове розслідування, яке, сподіваємося, з'ясує всі обставини трагічного випадку.
Просто хочемо нагадати: дорога помилок не прощає. Особливо, коли за кермом не надто досвідчені водії. Тим більше сьогодні, в період осінньо-зимової негоди, яка принесла із собою перший сніг, морози, ожеледицю. У зв'язку з цим пильність автолюбителів має подвоїтися, а бажання тиснути на газ – зменшитися до мінімуму. Бо один необережний рух може призвести до непоправного.
Тож бережіть своє життя і життя ваших попутників. Воно, як відомо, дається раз, а тому нікому не варто ризикувати.
Володимир ПЕТРУК.
Близько дев’ятої години ранку на лінію "102" Ковельського відділу поліції надійшло повідомлення від 36-річної ковельчанки, що у квартиру батька, який мешкає в по сусідству, заліз невідомий чоловік.
Спритник проник в оселю, звідки викрав браслет, наручний годинник та близько 12500 тисяч гривень. На виході з квартири зловмисник зустрів господарів, яких відштовхнув, та почав тікати. Однак у сусідньому мікрорайоні міста зловмисника наздогнав родич потерпілого.
Під час особистого огляду молодика працівники поліції виявили викрадені речі, рукавички та набір ключів.
Грабіжником виявився житель міста Дубно, 1986 року народження. Чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі чоловіка затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Тривають слідчі дії.
До працівників Ковельського відділу поліції звернувся ковельчанин з заявою про крадіжку.
Як з’ясувалось, спритник, зайшовши в приміщення роздягальні установи "Ковельтепло", викрав з кишені куртки слюсаря гаманець з 1200 гривнями.
Провівши ряд заходів, правоохоронці встановили особу крадія. Ним виявився 24-річний місцевий мешканець, який мав судимість за скоєння аналогічного злочину. Викрадений гаманець вилучено, однак кошти зловмисник потратив на власні потреби.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області.
Громадянин України, котрий мав намір відвідати Республіку Польща, вирішив всупереч законодавчим нормам перевезти партію бурштину смугою спрощеного руху "зелений коридор".
Однак працівники управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС під час більш пильного огляду автівки з'ясували, що у місці, доступ до якого ускладнений, знаходиться необроблене каміння бурштину.
Власне, каміння органогенного утворення загальною вагою 1 кг 158 грам волинські митники виявили у шкарпетках, які були вщент заповнені дорогоцінним камінням, та знаходилися в панелі над бардачком біля пасажирського сидіння.
Як встановили експерти, вартість цього комерційного та досить популярного каміння – щонайменше 178 тисяч гривень.
Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.
Науковий прогрес не лише в деякій мірі полегшив життя людини, але і породив нові види такого злочину, як шахрайство. Винахідники "розводять" людей не лише при спілкуванні віч-на-віч, а й за допомогою мобільного зв'язку та Інтернету.
Нещодавно довірлива ковельчанка заплатила 25 тисяч гривень за "непритягнення сина до кримінальної відповідальності". Тут діяла схема "Ваш син в міліції".
– Схема ця проста, але вирішальними тут є фактор несподіванки та гра на емоціях потерпілого, – розповідає заступник начальника відділу Василь Бучинський. – Телефонують людині та повідомляють, що її родич або знайомий потрапив у біду чи ситуацію, яка потребує певної суми грошей. Якщо потенційна жертва починає нервуватися, розпитувати подробиці, шахрай тріумфує – жертва "на гачку". Зазвичай зловмисники одразу знімають кошти з банківської картки або сім-карти, що пересилають стурбовані жертви, а номера телефонів, з яких дзвонили, відключаються.
Тож, щоб не стати жертвою таких шахраїв, запам'ятайте:
1. Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів.
2. Ніколи не називайте своїх близьких на ім'я. Попросіть людину, яка представилася працівником поліції, назвати прізвище, ім'я, по-батькові і дату народження затриманого родича. Практично в 100 відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють і ваш номер набрали шляхом випадкового набору.
3. Уточніть, в якому саме відділі поліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть в поліцію (телефон "102") і перевірте інформацію.
4. Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто "потребує негайної допомоги", або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.
Шановні громадяни, якщо ви все-таки потрапили на "гачок" – якнайшвидше телефонуйте до поліції. Це дасть змогу затримати зловмисників "по гарячих слідах".
Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області.
Залишити коментар