Чорнобильське лихо, яке пекельним буревієм пронеслося українською землею 26 квітня 1986 року, принесло горе і біду в тисячі сімей. Наслідки тієї страхітливої катастрофи люди відчувають до цих пір. Саме тому ми ніколи не забудемо тих, хто першим вступив у двобій з атомним монстром, кого спопелив його вогонь або довіку залишив інвалідом. Перед ними теперішні покоління українців – в неоплатному боргу. Завжди пам’ятаймо про це, цінуймо подвиг «чорнобильців»!
НА ЗНІМКУ: інваліди-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС Анатолій Яровий, Петро Якимчук, Володимир Дерев’ягин, Василь Борона.
Фото Мирослава ДАНИЛЮКА.
Шановні ліквідатори
наслідків аварії на ЧАЕС!
День 14 грудня давно став скорботним нагадуванням про страшні наслідки безвідповідального використання мирного атому, що призвело до техногенної катастрофи. Це не свято, це – день пам'яті, коли ми віддаємо данину шани всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас від наслідків Чорнобильської аварії.
Для приборкання радіаційного лиха знадобилися колосальні ресурси. Проте вирішальними були відвага і жертовність тисяч людей – пожежників, будівельників, лікарів, військовослужбовців. Ця трагедія забрала багато життів, завдала шкоди здоров'ю мільйонів, змінила долю тисяч родин, які втратили своїх близьких.
Ми низько схиляємо голови перед неоціненними мужністю, героїзмом ліквідаторів, які не думали про нагороди, не ховалися за спинами товаришів, іноді не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.
Велика вдячність живим і світла пам'ять тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
З повагою –
Олег Кіндер, міський голова.
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції, ми схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, вшановуємо відважних ліквідаторів і вклоняємося пам'яті тих, хто пішов за межу Вічності.
Цей день є пам'ятною датою, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди. Висловлюємо вдячність учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС та всім, хто будував об'єкт "Укриття", виявивши героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
В районі проживає 860 осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них І категорії – 25, ІІ категорії – 69, ІІІ категорії – 408 та 347 дітей і 11 сімей, які втратили годувальників, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.
Низький уклін вдовам і родинам тих, хто не дожив до цього дня. Ми розділяємо біль втрат разом із Вами.
Обов'язок кожного з нас – пам'ятати про це й підтримувати тих, до кого у сім'ю прийшла чорнобильська біда.
Зичимо усім здоров'я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною!
Залишити коментар