З початку 2016 року у м. Ковелі та Ковельському районі трапилось 16 пожеж, в результаті яких одна людина загинула. 13 пожеж зафіксовано в житловому секторі. Основними причинами їх виникнення були: несправність пічного опалення або порушення правил пожежної безпеки при його експлуатації, коротке замикання електромережі.
З метою попередження пожеж в житловому секторі та загибелі у них людей Ковельським МРВ УДСНС України у Волинській області постійно вживається комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення пожежам та надзвичайних ситуацій.
Відповідну пожежно-профілактичну роботу серед населення у житловому сек-торі днями було проведено інспекторським складом Ковельського МРВ управління ДСНС України у Волинській області, вільним від чергування особовим складом ДПРП-21 смт Голоб у Дрозднівській сільській раді.
До проведення роз'яснювальної та агітаційної роботи із розповсюдження пам'яток серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі залучались працівники сільської ради та соціальні працівники.
Особлива увага зверталася на помешкання, де проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні сім’ї, інші соціально незахищені верстви населення.
Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області.
Наприкінці грудня 2015 року Уряд ухвалив рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Пенсійного фонду України шляхом їх злиття або перейменування.
Безумовно, у суспільстві виникають запитання, для чого потрібно об'єднувати районні управління і що це дасть людині й державі. Роз'яснення з цього приводу надає начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук.
Пенсійний фонд ліквідовується?
Ні. Не ліквідовується. Таке об'єднання є суто організаційним, і його мета — покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах.
Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об'єднання.
Що дає об'єднання?
На сьогоднішній день продовжується реформування пенсійної системи, основною метою якої є підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів обслуговування, а також її збалансування. Одним з шляхів збалансування пенсійної системи є зменшення видатків на її адміністрування, у тому числі через вдосконалення управління пенсійними коштами, а, отже, через оптимізацію структури органів Пен-сійного фонду. Цей процес в системі органів Фонду проходить поступово з 2011 року. Реорганізація управлінь Фонду не тягне за собою скорочення спеціалістів — оптимізовано буде лише керівний склад. При цьому на базі наявних управлінь Фонду розширюються підрозділи, які обслуговуватимуть громадян на місцях.
Як покращиться прийом громадян?
Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг — фронт-офіс, який розташований не тільки за місцем знаходження упраління Пенсійного фонду, а й в центрах територіальних громад (якщо в громади є таке бажання).
Об'єднання окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а, навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Жоден підрозділ в адміністративно-територіальній одиниці не припинить безпосередню роботу з людьми, взаємодію з територіальними громадами та органами місцевої влади.
Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
Залишити коментар