Чемпіонкою стала Ольга Падошик, друге місце – у Катерини Михальчук і Каріни Цимерман, третє – в Ірини Борисюк та Віки Пашулі.
На Рівненщині, в селищі міського типу Клесів Сарненського району, відбувся міжнародний турнір зі спортивної жіночої боротьби серед дівчат 2002-2004 років народження.
Участь у змаганнях взяли гості з Литви та Чехії, команди України із Житомирської, Волинської, Рівненської областей, міст –Хмельницького, Сум, Рівного, Львова і Трускавця.
Команда Ковельської ДЮСШ управління освіти знову повернулася з нагородами і перемогою. У ваговій категорії до 32 кг чемпіонкою стала кандидат у майстри спорту України Ольга Падошик, вигравши у чотирьох суперниць. Призерки турніру, – Катерина Михальчук і Каріна Цимерман, у яких друге місце, в Ірини Борисюк та Віки Пашулі – третє.
До змагань спортсменок готували тренери Олег Стус та Ігор Падошик.
Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.
Поліцейські не припиняють здійснювати профілактичні заходи, спрямовані на попередження травматизму дітей на об’єктах залізниці.
З цією метою правоохоронці відвідали навчальні заклади міста, які розташовані поблизу залізниці. Одна з таких зустрічей відбулась з учнями 9 класу загальноосвітньої школи № 2 міста Ковеля.
– Останнім часом популярністю у підлітків користується зачепінг та катання на дахах електричок, створення фото (селфі) та відео на цистернах чи вагонах, – константувала капітан поліції Олена Турчин. – Це є небезпечним видом розваг, який може закінчитись опіками електрострумом або ще трагічніше – смертю. Після такої забави дитину чекає довга і складна реабілітація, часто не можна відновити здоров'я повністю.
Під час спілкування із школярами їм було роз’яснено правила поведінки на території залізниці. Особливу увагу поліцейські акцентували на місцях переходу через залізничні шляхи – пішохідних мостах, настилах і переходах.
На території залізниці забороняється:
1. Залишати дітей без нагляду.
2. Влаштовувати рухливі ігри.
3. Переходити через колії у невстановлених місцях.
4. Перебігати перед рухомим поїздом.
5. Підніматися на дахи вагонів, опори і спеціальні конструкції контактної мережі.
6. Підлазити під вагони.
7. Проїзд на дахах, підніжках, перехідних майданчиках в тамбурах вагонів, а також у вантажних поїздах.
8. Перебувати в навушниках і користуватися стільниковим телефоном в зоні дії рухомого складу.
Для переходу через залізничні шляхи необхідно користуватися пішохідними мостами, настилами і переходами, звертати увагу на світлові і звукові сигнали, оголошення по гучномовному зв'язку.
– Залізниця – це об'єкт підвищеної відповідальності, де не місце дитячим пустощам, – підсумували поліцейські " гості".
Ковельський МВ УМВС України у Волинській області.
Залишити коментар