Головною героїнею будь-якого Новорічного інтер'єру: від домівок і офісів до міських площ та майданів є символ Нового року – ялинка. Штучна чи справжня, зі смоляним запахом, вона створює особливий святковий настрій, будить приспані спогади та мрії дитинства.
Останнім часом стало модним оформляти ялинку якомога оригінальніше. Все більш популярними стають альтернативні Новорічні ялинки, які не тільки економлять кошти, а й допомагають захистити вічнозелені дерева від вирубування. Виготовлені своїми руками з підручних матеріалів – газет, цукерок, печива, тканини, ниток, новорічних куль або пластикових пляшок – вони свідчать: меж для творчості немає!
З чого ж зробити ялинку в бібліотеці? Ну, звичайно, із книг! Цю креативну ялинку-інсталяцію створили бібліотекарі Клавдія Макарук та Ірина Малиновська. У своєму витворі вони втілили ідею: Різдво – чудовий час для читання! Прикрашають "ялинку" мерехтливі вогники, а також відомий список "20 книг, що змінюють життя" – це рейтинг, складений самими читачами.
Очолює його книга книг – Біблія, а продовжують "Маленький принц" Антуана де Сент-Екзюпері, "Майстер і Маргарита" Михайла Булгакова, "Сто років самотності" Габріеля Гарсіа Маркеса, "Портрет Доріана Грея" Оскара Уайльда, "Над прірвою в житі" Джерома Девіда Селінджера, "Старий і море" Ернеста Хемінгуея, "Три товариші" Еріх Марії Ремарка, "Алхімік" Пауло Коельо, "Тигролови" Івана Багряного, "451 за Фаренгейтом" Рея Бредбері, "Собаче серце" Михайла Булгакова, "Солодка Даруся" Марії Матіос, "Гордість та упередження" Джейн Остін, "Тіні забутих предків" Михайла Коцюбинського, "Мартін Іден" Джека Лондона, "Самотність у мережі" Януша Вишневського, "Парфумер: історія одного вбивці" Патріка Зюскінда, "Чума" Альбера Камю та "Любов до життя" Джека Лондона.
Незвичайне Новорічне «деревце» прикрашатиме приміщення бібліотеки впродовж усіх Різдвяних свят, радуватиме і зігріватиме як колег, так і читачів, спонукатиме до читання і творчості.
Наш кор.
Залишити коментар