В бібліотеці ПТУ №5 м. Ковеля під назвою “Наша творчість – Волині рідній” відбувся захід, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, під час якого учні вирушили у віртуальну подорож Волинським краєм –землею працьовитих, талановитих і творчих людей.
Автор цих рядків у своєму виступі наголосила, що Україна – це унікальна скарбниця духовності і культури, щедра земля, яка багата на мистецькі та наукові таланти.
Ведучі заходу Марія Балака і Роман Шавлюкевич ознайомили присутніх із історичним минулим, культурною спадщиною Волині, чудесами природи землі Волинської. Бібліотекар, зокрема, розповіла про видатних Агатангела Кримського, Володимира Талашка, В'ячеслава Липинського, Наталію Ужвій, Олександра Богачука, Івана Корсака, Василя Слапчука та інших видатних людей.
Найбільше багатство Ковеля – це його обдаровані особистості. Тому учні мали змогу ознайомитись із творчістю Ніни Горик й Анатолія Семенюка.
Вважається, що кожна людина приходить у світ, щоб вкладати свої здібності, можливості, хист у якусь справу. Та, щоб талант людини запалав яскравою зіркою, вона повинна відчути в собі творчі нахили, повинна захотіти подарувати їх людям.
Саме така людина, обдарована Богом, Поетеса з великої літери була запрошена на свято. Це – Олена Мокроусова, яка майже 30 років працювала в цьому училищі. Олена Георгіївна поділилася з присутніми своїми творчими планами, прочитала вірші, гуморески, проспівала романси.
Зворушливими були поетичні рядки у виконанні Ольги Мазилкіної "Я – донька синьоокої Волині" (слова Віри Семеній). Тема любові до рідної Волині звучала у вірші Анатолія Семенюка "Волинь", який прочитав Андрій Ткачук, у вірші "Красуня Волинь", який декламував Едуард Калінчик. Також звучали "Пісня про Волинь" та "Пісня про Ковель" Анатолія Семенюка.
В бібліотеці училища оформили книжкову виставку "Вивчай Волинський край".
Людмила РИХЛЮК,
бібліотекар ПТУ №5.
НА ЗНІМКАХ: під час заходу.
Фото з архіву закладу.
Залишити коментар