На день передплатника до голобчан завітав редактор газети "Вісті Ковельщини" Микола Вельма із представниками редакції. Живе, цікаве спілкування відбулося у поштовому відділенні з місцевими жителями.
Звичайно ж, і редактора, і журналістів цікавило одне: як сприймає населення місцеву газету? Ось відповіді передплатників.
Марія СЕМЕНЮК: — Без газети не можу. З 1962 року сім'єю читаємо, читаємо, читаємо…
Дмитро ЛЕНСЬКИЙ: — А що казати? Подобається. Цікаві новини. Багато пишеться про наших голобчан. А ще тут можна взнати, що продається і що купляється. Це ж — "віконце" в світ нашого місцевого життя.
Володимир ЛУЦЮК (30 років аптекарем): — Газета нормальна. До душі спортивні новини. А де ще знайдеш, як і чим живе район?
Наталія КОВАЛЬЧУК: — Люблю читати "Невигадані історії". І реклама зовсім не заважає. Це теж інформація. Приємно, що в газеті постійно друкуються наші активні дописувачі — Л. Гарлінська, В. Остапчук, В. Січкар та інші.
Марія ВОЙТЮК: — Запитуєте, чому передплачую "Вісті"? А де ще про земляків своїх, про село прочитаєш? Ви тільки інформації більше давайте, пишіть про те, що в Україні робиться.
З якого року газету читаю? Точно не пам'ятаю. З тих пір, як "Прапорцем" називалася. Знаєте, зараз газета цікавіша.
Наталія СЛІПЧУК: — Особливих недоліків у газети не бачу. Адже є всього потроха і в міру. І реклама, і вітання, і некрологи потрібні. То добре, що людям є де і співчуття висловити, і когось привітати.
Марія ЯНКО: — Я 53 роки депутатом рад різних рівнів була. Допоможіть ветеранам передплатити газету. Як нам без місцевої подруги-газети? Я так її люблю! Ми б до вас не зверталися, але як з тою мізерною пенсією бути, коли на хліб не вистачає? А духовний хліб теж потрібен. Не забудьте!
ххх
Світлана Ляшук, заступник редактора, пропонує взяти участь у лотереї. Вона щедра, адже всі лотерейні білети безпрограшні. Звичайно, лотерея — це така собі звеселяюча "приправа", адже головний приз — газета, яка двічі на тиждень подається до столу читача як просвітницько-інформаційна "страва".
ххх
В цей час в читальному залі Голобської бібліотеки зібралося кілька десятків шанувальників "Вістей Ковельщини".
Серед них — селищний голова Сергій Гарбарук, найактивніші дописувачі Валентина Остапчук, Лідія Гарлінська, Валентина Січкар. Словом, інтелігенція і ветерани хочуть поспілкуватися із редактором. І не прогадали, бо було про що послухати. Микола Вельма розповів і про життя редакції газети, і про перипетії місцевого життя, і про велику політику.
Він наголосив, що газета не надає пріоритету ніяким політичним партіям, а старається висвітлювати життя міста й району таким, яким воно є. "Вісті Ковельщини" прагнуть нести позитив, конструктивну критику і не допускають політичного бруду, несправедливих звинувачень, недостовірних фактів.
Щодо висвітлення роботи владних структур, то, з одного боку, багатьох цікавить, які рішення приймають на сесіях, в адміністрації, а з іншого — в газети є співзасновники: міська та районна ради, райдержадміністрація, тож мусимо писати і про їх роботу.
Цікавим і змістовним виявилося спілкування читачів з редактором.
Знову ж таки були запитання загальнополітичного характеру, і ті, які стосуються проблем місцевого життя. Наприклад, коли перестануть вимикати електроенергію або коли буде призначений очільник районної виконавчої влади?
А ще голобчани чекають від редактора-краєзнавця другої частини книги "Ковельщина повоєнна". Любов Бай наголосила, що газета стала літературно витонченою і більш цікавою.
Подяки заслуговує і завідуюча бібліотекою Валентина Січкар, яка не тільки люб'язно надала зал для спілкування, але й зробила все, щоб зустріч була цікавою і змістовною.
Формат зустрічі показав, що потрібно йти до людей — це корисно і для газети, і для її шанувальників.
Анатолій СЕМЕНЮК.
НА ЗНІМКАХ: під час Дня передплатника у Голобах.
Фото Світлани ЛЯШУК.
Залишити коментар