"На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року, № 886 "Про комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках" в області розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16.10.2012 року, № 432 створено регіональну комісію.
Відповідно до Типового положення про комісію, затвердженого вищезазначеною Постановою, Положення про комісію, затвердженого розпорядженням голови ОДА, розгляд заяв громадян України з числа інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи про видачу довідки про заробітну плату, одержану працівниками за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках, здійснюється обласною комісією за поданням районних державних адміністрацій та міських рад.
З метою належної організації роботи з даного питання розпорядженням міського голови визначено відповідального працівника в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради, який буде організовувати збір заяв для підготовки вказаного вище подання на розгляд обласної комісії.
Для довідок просимо звертатись за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 148, каб. № 9 або за телефоном: 5-26-33.
Звертаємо Вашу увагу на обов'язковий перелік копій документів, які необхідні для підготовки подання:
1. перереєстроване посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), та вкладка до посвідчення (з пред'явленням оригіналів);
2. архівна довідка про відсутність документів щодо оплати праці за ліквідованим підприємством, установою, організацією;
3. особовий рахунок, розрахунково-платіжні відомості, табуляграми з планом рахунків (розшифрованими кодами) або довідки підприємства про фактично виплачену у 1986–1990 роках заробітну плату в зоні відчуження, у тому числі за її складовими, із зазначенням суми та дати виплати (за наявності);
4. довідка про періоди несення служби (виконання робіт), видана військовою частиною (підприємством) або Галузевим державним архівом Міноборони, довідка Галузевого державного архіву СБУ, довідки інших архівних установ та архівів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Міністерства оборони Російської Федерації, витяги із журналів обліку виїздів у зоні відчуження, в яких зазначаються дні виїзду на об’єкти (у населені пункти) зони відчуження;
5. документ, що підтверджує факт виконання робіт у зонах небезпеки зони відчуження на об’єктах, місцевостях (у населених пунктах) у 1986–1990 роках, визначених рішеннями Урядової комісії з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (за наявності);
6. колективний договір або положення про оплату праці, що були чинними на підприємстві, в установі чи організації у відповідний період, інші документи про умови та режим роботи підприємства та заявника (із зазначенням змін, підсумованого обліку робочого часу та облікового періоду – місяць, квартал тощо), накази по підприємству, інші документи заявника; табель обліку робочого часу заявника в зоні відчуження або шляховий листі (за наявності), що засвідчені печаткою підприємства, у складі якого виконувалися роботи з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якому зазначено час, фактично відпрацьований у зоні відчуження заявником.
Крім того зазначаємо, що регіональна комісія розглядає письмові заяви громадян лише «...у разі, коли підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступників» (п.8 Типового положення про комісії).
Поряд з цим до розгляду не будуть братись заяви тих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яким вже була призначена пенсія на підставі довідок вищезазначених підприємств.
Софія САГАЛЬ,
начальник управління праці
та соціального захисту населення міськвиконкому.
Залишити коментар