Голова громадської ради, редактор газети Микола Вельма запропонували на сторінках газети "Вісті Ковельщини" провести обговорення теми про вихідний у неділю на ринку.
Ось до цієї теми долучитися хочу і я. Тож давайте розглянемо це питання.
На мою думку, ринкам у неділю працювати потрібно.
Ви не подумайте, що я проти церкви – ні, я за те, щоб люди ходили до Божого храму. Але ті люди, які ходять до церкви, вони і будуть ходити, ті, що до неї не ходили, вони туди і не підуть, нехай і ринок буде закритий. Ви поспостерігайте, особливо біля залізничного вокзалу, скільки людей після церкви ідуть на ринок, щоб купити щось необхідне.
Ви скажете, що для купівлі на ринку є субота. Так, вона є. Але цей день ми присвячуємо прибиранню в оселі, пранню. Який же тоді ринок, коли часу в суботу завжди обмаль?
Супермаркет? Усього необхідного там не купити, як на привокзальному ринку.
Далі. Шановна пані пише, що в неділю можна відвідати бібліотеку, музей – вибачте! Але це абсурд. Який музей, яка бібліотека!? Музей – ми вже давно забули, що це таке. Бібліотека тепер майже в кожній оселі є – це комп'ютер.
І найголовніше, про кого ми забули, це – сільські трудівники. Так, зараз зима – сільчани менше зайняті працею, але настане весна, літо, коли роботи в селі дуже багато, зокрема, роботи в полі. Коли їм їхати до Ковеля на ринок у будні? А так можна ще щось і продати.
"Зілля! Не рости! Я їду на ринок!" Так?! Ось тут у пригоді стане ринок, який у неділю працює!
Ось така моя думка. Дякую за увагу до мого листа.
Ваш читач – Павло ГЕРАСИМЧУК.
Є звичайні традиції, коли люди у неділю, будучи вихідними, здійснюють сімейні покупки товарів широкого вжитку і продуктів.
Дуже багато людей їдуть дизелями, автобусами з районів, сіл, щоби продати свою продукцію і закупити щось на ринку. Ніхто нікого у неділю не заставляє торгувати.
Хто хоче зробити собі вихідний, той і буде вихідний, але практично всі точки у ринковий день відкриті, бо на сьогодні люди хочуть більше продати і щось заробити, тому що іншої роботи або альтернативи заробітків немає – купівельна спроможність населення стрімко падає вниз.
Ірина ПЕТРОВИЧ,
підприємець.
Залишити коментар