В Люблинецькій ЗОШ щороку проходять Шевченківські свята. Так, нещодавно під назвою "Тарасова доля…" відбулась літературно-мистецька година, яку підготували учні 7-Б класу. Класний керівник Марія Михайлевська розпочала захід із розповіді про могутній талант Тараса Шевченка – світоча української літератури, який присвятив своє життя і творчість служінню народу.
…Сцена прикрашена портретом Т. Г. Шевченка, цитатами з його творів, вишитими рушниками. Під мелодію пісні "Реве та стогне Дніпр широкий" в українських національних костюмах до світлиці увійшли учасники заходу.
Роль малого Тараса-пастушка переконливо зіграв учень 7-Б класу Максим Баглик. Зворушливо звучали пісні, виконані під акомпанемент бандури ученицею 7-Б класу Тетяною Гузь ("Лелеченьки"), а також дуетом з однокласницями Олександрою Дацюк ("Думи, мої думи") та тріо з Вікторією Страховою ("Тополя").
Учні декламували вірші поета, дівчата водили хороводи, ставили сценки.
Захід пройшов в урочистій атмосфері. Фінальним акордом дійства стала пісня "Молитва за Україну". Із запаленими свічками в руках присутні вшанували пам'ять Великого Кобзаря.
В організації та проведенні заходу взяли участь бібліотекарі шкільної та селищної бібліотек. Вагомим доповненням до шкільного свята була літературна виставка "Уклін та шана Кобзарю" і виставка дитячих малюнків за творами Т. Г. Шевченка.
Директор школи Галина Зейко, підсумовуючи літературно-мистецьку годину, зазначила, що такі заходи вчать дітей пишатися своєю Батьківщиною, її великим генієм Тарасом Шевченком, а також подякувала усім, хто долучився до його проведення. Зокрема, слова подяки адресувалися класному керівнику М. Н. Михайлевській.
Ніна КУЦЕВИЧ,
завідуюча
бібліотекою
Люблинецької ЗОШ.
НА ЗНІМКУ: учасники літературно- мистецької години.
Фото з архіву школи.
Залишити коментар