27 січня 2013 року о 21.10 год. в міліцію надiйшла заява від 63-річного охоронця супермаркету у Ковелі про те, що цього дня близько 20.40 год. з приміщення магазину шляхом вільного доступу викрадено пляшку коньяку. Сума збитку – 136 грн. Встановлено, що крадіжку скоїв 30-річний житель району.
25 січня о 16.20 год. надійшла заява 59-річної жительки м. Ковеля про те, що 25 січня в період часу з 13.00 по 15.00 год. із її будинку викрадено мобільний телефон. Встановлено, що крадіжку скоїв 44-річний місцевий житель.
24 січня о 07.40 год. до правоохоронців звернувся 47-річний ковельчанин і заявив про те, що з подвір'я його будинку викрадено 120 метрів електропроводу. Встановлено, що крадіжку скоїли місцеві жителі 1984 та 1998 років народження.
До приймального відділення Ковельської ЦРЛ із тілесними ушкодженнями звернувся 39-річний місцевий житель. Згодом правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження потерпілому наніс його знайомий.
У цей день ковельчанин у своєму помешканні розпивав спиртне із 40-річним мешканцем району. Близько 23-ї години чоловіки почали сваритися. У результаті гість пустив у хід кулаки. Більше того, доки господар прийшов до тями, спритник "похазяйнував" у його помешканні. Тож, покидаючи будинок, він прихопив із собою мобільний телефон, гроші та банківську картку потерпілого.
Наразі у справі уже відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Триває перевірка.
На території області знову почастішали випадки, коли громадян ошукують через Інтернет. Зараз дуже багато вигідних пропозицій придбання різноманітних товарів саме через всесвітню мережу. І, звісно, там, де "крутяться" гроші, як правило, з'являються любителі легкої наживи.
При цьому знайти винних украй важко, як і довести їхню провину. Шахрайство в Інтернеті небезпечне насамперед тим, що жертва спілкується з людиною, яка намагається її ошукати, на відстані.
До правоохоронців звернувся 27-річний мешканець Луцького району. Чоловік повідомив, що невідома особа через Інтернет під приводом купівлі автомобіля заволоділа його коштами у сумі 1200 гривень. 34-річний лучанин потрапив у тенета інтернетних шахраїв, продаючи через всесвітню мережу планшет, а 21-річний мешканець міста Горохова – купуючи телевізійну приставку.
Часто продавці просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар, а після отримання коштів безслідно зникають. Також є випадки, коли купець, який нібито купує у вас товар, хоче розрахуватися грошовим переказом. Для цього він просить номер банківської картки, з якої потім знімає ваші ж гроші.
Правоохоронці попереджають: шахраї – хороші психологи, тому слід пам'ятати:
Користуватися послугами Інтернет-магазинів чи ні – вирішувати вам. У випадку ж, якщо ви все-таки стали жертвою шахраїв, одразу повідомте правоохоронців.
Серед білого дня працівники СДСБЕЗ спільно із співробітниками Державтоінспекції вилучили 75 літрів спирту.
У місті Ковелі правоохоронці зупинили автомобіль "ВАЗ-2107" під керуванням 37-річного мешканця Ковельського району. Під час огляду автомобіля у салоні було виявлено та вилучено 15 каністр ємністю 5 літрів кожна.
У каністрах водій перевозив прозору рідину з характерним запахом спирту. Ніяких супроводжуючих документів на виявлений товар у водія не було.
Наразі вилучене направлено на дослідження у НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області. У справі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України. Триває перевірка.
Сектор зв'язків із громадськістю УМВС України у Волинській області.
Залишити коментар