Без усякого перебільшення можу сказати: в редакційній пошті найчастіше зустрічаються листи, адресовані мені. Бажаючи взяти участь у посиденьках з Охрімом Свиткою, люди надсилають розповіді про свої нерозв’язані проблеми, сатирично-гумористичні твори про негаразди сучасного життя, охоче беруть участь у конкурсах, теми яких підказують наші читачі.
Так, ветеран праці Олексій ПИЛИПЕЦЬ із Ковеля просить допомоги у вирішенні двох важливих для нього і багатьох інших городян питань. Як він повідомляє, в будинку по вулиці Незалежності, 75 руйнується карниз на п’ятому поверсі. На землю летить штукатурка, цегла, а внизу граються діти, у своїх справах ідуть перехожі. На жаль, звернення до майстра РЖКП–1 результатів не дало. То, може, газета допоможе?
Інша проблема полягає в тому, що автобусна зупинка по вулиці Грушевського «Дачний масив «Дружба» нещодавно обладнана новою лавкою для пасажирів. Це добре. Але погано те, що лавка для відпочинку зависока, на неї практично сісти неможливо, бо ноги не дістають до землі. «Цікаво знати, хто так зробив?», – запитує О. Пилипець.
Хотілося б почути відповідь на це запитання і мені.
А ще обурює читача порядок, згідно з яким щороку треба поновлювати документи на одержання тих кількох сотень гривень. «Торік я оформив такі документи, а цьогоріч знову довелося затрачати час на їх оформлення», – поскаржився чоловік.
Але позаяк варіантів чималенько, я їх сьогодні наводити не буду, а постараюся зробити це під час наступних посиденьок. Зараз же зазначу, що певний інтерес викликала невелика замальовка Наталії Міледіс «Прекрасне». Як ви пригадуєте, ми запитували, яка головна особливість цього тексту і обіцяли першому, хто надішле правильну відповідь, приз.
Першою, як завжди, відгукнулась ковельчанка Неля Трошина, котра надіслала невеликого вірша, назвавши його «Петрик і Поліна».
Ось його останні рядки:
Зустрів Петрусь свою
дівчину –
Прекрасну, чарівну Поліну.
Її краса, як зірка в небі, засіяла,
І павича вона зачарувала.
Що ж, гарно написано, але не по суті. Правильну відповідь дала Оксана ШАЙНЮК з Ковеля. Пропоную вашій увазі її листа:
«Добрий день, Охріме!
Особливість розказаного Наталією Міледіс полягає в тому, що усі слова, крім сполучників, починаються на літеру «П».
Ще цікаво: Наталія Міледіс – це прізвище чи псевдонім? Можливо, вона читала книгу Наталії Коробко «Без обличчя»?».
Думаю, пані Оксана і пані Наталія, телефон якої у мене є, налагодять стосунки між собою і з’ясують питання, що їх цікавлять.
А наразі вітаємо Оксану Шайнюк з перемогою і призом, який вона завтра може забрати в приймальні редакції газети «Вісті Ковельщини».
Не комизся тим, що тебе
кохаю,
Як воду влітку – спраглая
земля.
Поки покаже хмара свого жалю,
Її напоїть й дасть нове життя.
Та що тобі, прозаїку затятий?
Відлуння в твоїм серці –
невдячне забуття,
І нерв кохання злісно
перетятий.
Тебе цікавить лиш своє буття.
Душа закрита сімома замками.
Не йде назустріч тихо
і чемненько.
Тебе це зовсім не цікавить,
Що моє серце стука десь
близенько.
Не вмирай, моє серце,
не вмирай!
Стукай далі моєму коханню!
А підеш ти у пекло чи в рай –
Я тепер, дорога, не вгадаю.
Стукай роки, а, може, лиш дні.
Хтозна, скільки ці будуть
страждання.
Але хочу, щоб я ще так щиро
кохав,
Коли подих наступить
останній.
Охрім СВИТКА.
Залишити коментар