Більшість людей мають свій улюблений колір. Комусь подобається небесно-блакитний, бо він підкреслює його очі, а іншим – зелений, бо має заспокійливу дію.
Пропонуємо ознайомитися із значенням деяких кольорів. Сподіваємось, що отримана інформація принесе користь у житті.
Червоний. Символізує життєву силу, нестримне прагнення перемагати, відчуття повноти життя. Це найбільш емоційно насичений колір. Асоціюється із Сонцем, вогнем. Червоний колір підвищує кров’яний тиск, прискорює серцевий ритм і робить частішим дихання, піднімає тонус організму, надає енергії. Однак, знервованим людям не радять носити червоний одяг надто часто, бо занадто велика кількість червоного і його інтенсивна дія пригнічує нервову систему і може спровокувати агресію.
Жовтий. Це – колір відкритості та легкості. Він налаштовує людину на інтерес до зовнішнього світу, спонукає до контактів і активної діяльності, сприяє чіткому й логічному вираженню власних думок. Створює добрий настрій. Але якщо з жовтим переборщити, ви почнете відчувати занепокоєння та безпідставну тривогу.
Помаранчевий. Створює відчуття радості, благополуччя, укріплює волю людини, робить її терпимою щодо інших. Помаранчевий колір є найактивнішим із усієї гами. Якщо на день ви намітили звернути гори, то варто одягти щось помаранчеве, або хоча б взяти з собою помаранчевий аксесуар. Цей колір – колір віри в себе та здійснення задуманного, оптимізму та привітності.
Коричневий. Символ впевненості та непохитності. Люди сприймають коричневий колір як колір землі, кори дерев – колір нашої матінки природи. Знак стабільності та згуртованості.
Зелений. Це заспокійливий колір природи. Сприймається як свіжий і вологий. Колір сталий і врівноважений. Це – колір надії, спокою, благополуччя та стабільності.
Синій. Це – колір вічності, глибокого спокою, а також колір самоаналізу, самозаглиблення. Синій колір стимулює мислення.
Фіолетовий. Цей колір є втіленням духовності та аристократизму духу, а ще – уяви і фантазії, таємничості. Пробуджує інтуїцію. Надмірно цей колір застосовувати не можна, він дуже тяжкий для сприйняття.
Сірий. Колір стабільності, твердої, як скеля. Негативний аспект цього кольору – печаль та меланхолія. Позитивний – реалізм та респектабельність. Це – колір бізнесу, інтелекту, контролю емоцій.
Білий – це світло, поєднання всіх кольорів. Білий колір символізує чистоту і духовність. Також він говорить і про простоту.
Чорний. Чорний в багатьох випадках сприймається як депресивний, похмурий, пригнічуючий, особливо у великій кількості. Але, між тим, чорний – це універсальний колір елегантності.
За матеріалами інтернет-видань.
8 листопада 1895 року – Вільгельм Рентген винайшов X-промені під час дослідів з електрикою.
8 листопада 1793 року – у Парижі для публіки відкрився Лувр.
11 листопада 1940 року – в США випущені перші автомобілі «Джип».
11 листопада 1952 року – у Каліфорнії продемонстрована дія першого відеомагнітофона.
11 листопада 1999 року – у португальський парламент директор лісабонського зоопарку привів лева і тигра на знак протесту проти слабкого фінансування його установи.
Каміння в серці
Один чоловік купив на базарі овочі.
Повернувшись додому, він побачив, що продавці замість товару поклали у його візок купу каміння.
Але він не повертався і не став журитися, а далі жив собі, як і раніше.
І от, після сорока довгих років, у його дім постукали. Коли чоловік відчинив двері, на порозі стояли старезні діди.
– Здоров був, – сказали вони, – це ми обдурили тебе колись і прийшли просити прощення.
Чоловік відповів:
– Я пам’ятаю той випадок. Але ви нічого не винні мені: каміння я в той самий день кинув у яму. А ви сорок літ носили його в серці.
Найважче в житті – це синій кит, все інше – дрібниці!
Найкращий вчитель у житті – досвід. Бере, правда, дорого, але доступно пояснює.
Коли ваші справи йдуть погано – не ходіть з ними.
Іноді мовчання – найкраща відповідь.
Рубрику веде Зоряна ВОЛИНЕЦЬ.
Залишити коментар