Ви, мабуть, не раз задумувалися: чому в сусіда вродила велика картопля, а ваша більше схожа на горох, хоча за нею ви старанно доглядали? Як стверджує фітопсихологія, всі рослини вміють спілкуватися між собою, чудово відчувають настрій людей. Тому до кожної з них потрібний індивідуальний підхід. Фахівці переконані: якщо враховувати всі особливості рослин, то майбутній урожай порадує.
За огірками і морквою краще доглядати спокійним та неквапливим, бажано літнім жінкам. Тоді рослини дають хороший урожай. Огірки й морква дуже тихі, не люблять шуму, гучного крику й метушні. Не можна підпускати до цих рослин дітей.
Редька та редиска не терплять сварок і лайки, інакше вони стають жорсткими й гіркими. Не люблять лайки також перець і баклажани. Ці рослини вважають найніжнішими. До них краще не торкатися руками. Коли щодня перевіряти, як вони ростуть, плоди можуть залишитися в зародковому стані.
Для щедрого врожаю помідорів потрібно частіше вмикати на городі музику. Річ у тім, що помідор — найвеселіший овоч, який не зносить поганого настрою. Музичну терапію для томатів в ідеалі потрібно проводити щодня впродовж двох годин.
За фітопсихологією, ця нехитра процедура допоможе збільшити майбутній урожай щонайменше удвічі. На присадибній ділянці найкраще віддавати перевагу класичній музиці, яка сприятливо впливає на ріст рослин.
Догляд за зеленню, починаючи від петрушки й закінчуючи базиліком та селерою, ліпше довірити чоловікам. Листя стане запашнішим, якщо чоловік щодня поливатиме кріп, салат і петрушку. Навіть зрізана зелень довше залишається свіжою.
Цибуля ж, навпаки, любить жіночий догляд.
За капустою краще доглядати балакучим людям. Вона любить щирість. Добре під час догляду з нею розмовляти. Наприклад, під час поливання або прополювання розповідати капусті про все, що сталося в житті. На знак подяки вона згорнеться у щільний качан.
А ось картоплі про життєві події краще не розповідати. Вона хоче чути компліменти, особливо в період підгортання.
Залишити коментар