Волинська агенція із залучення інвестицій спільно з виконавчим комітетом Ковельської міської ради в рамках проекту «Підтримка співпраці зацікавлених груп та міської влади у розробці Концепції розвитку туристичного сектора міста Ковеля» до травня 2013 року розробить Інтегровану концепцію дій для покращення туристичної привабливості міста Ковеля.
Історія Ковеля надзвичайно багатогранна. Її торкнулося литовсько-руське управління і панування Речі Посполитої, царсько-російська колонізація і Друга Річ Посполита, сталінська диктатура і гітлерівська окупація, комуністично-радянська система. Місто розташоване в центральній частині Волинської області, відноситься до історичної землі Волинь. За 60-70 км від Ковеля пролягають державні кордони: на півночі з Білоруссю, на заході з Польщею. Місто є одним із найбільших залізничних вузлів Західної України, який має вагоме стратегічне значення для України, з'єднуючи її з багатьма європейськими країнами.
На Ковельщині побували Тарас Шевченко, Іван Франко, Петро Куліш, Михайло Старицький, Микола Лисенко, Михайло Драгоманов. Саме тут матеріалізувались у слові Лесі Українки одвічні мрії українського народу про волю. Її батько тривалий час працював у Ковелі. Сім'я Косачів мешкала в приміському селі Колодяжному. У 1894 році в Ковелі працював повітовим лікарем Модест Левицький.
Також із Ковелем пов'язане ім'я відомого художника Андроника Лазарчука. У Ковелі тривалий час працював та мешкав Самійло Підгірський, уродженець сусіднього села Любитова, депутат двох скликань Української Центральної Ради та двох скликань Сейму Другої Речі Посполитої.
"При розробленні цієї концепції думка громади Ковеля є одним з впливових факторів. Саме тому всі зацікавлені мешканці, туристичні агентства, культурні заклади, підприємці, представники громадських організацій Ковеля запрошуються до обговорення ідей та пропозицій щодо розвитку туристичної привабливості Ковеля, які будуть включені в Інтегровану концепцію, завдання якої – відобразити інтереси усіх мешканців", – говорить координатор проекту Наталія Оксенюк.
Для участі у розробці концепції можна звертатися за адресою: м. Ковель, вул. Залізнична, 5, корпус «Бізнес-центр», 2 поверх, каб. 2 або ж за тел. 050-6736382, e-mail: wolyninvest@gmail.com. Детальніша інформація – на сторінці www.investvolyn.com.ua
Вл. інф.
Залишити коментар