При міському голові Олегу Кіндеру відбулась нарада щодо заходів з ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Ковелі.
Звертаючись до присутніх, міський голова Олег Кіндер наголосив, що головним завданням робочої групи є ліквідація та запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі, легалізація підприємницької діяльності, роз’яснення тим, хто торгує за межами ринку, норм законодавства. За результатами діяльності членами робочої групи буде прийнято відповідне рішення.
Начальник Ковельського МВ УМВС України у Волинській області Анатолій Оксентюк зазначив, що міліція виконує поставлені завдання, проводить роз’яснювальну та профілактичну роботу з тими, хто торгує на стихійному ринку.
За словами директора госпрозрахункового ринку Петра Сороки, тут створені відповідні умови для торгівлі, зокрема у молочному павільйоні, який опалюється, є прилавки та холодильне обладнання, гаряча вода. Проте на території ринку заборонено реалізовувати продукцію, яка не має сертифікату якості. Мова йде про торгівлю продуктами харчування, привезеними з Білорусі. Такий товар підлягає вилученню.
Ліна Мацан, начальник управління ветеринарної медицини в м. Ковелі, зауважила, що несертифіковану продукцію вони можуть вилучати, але кошти ветеринарною службою на її утилізацію не передбачені.
На нараді міський голова Олег Кіндер дав відповідні доручення щодо подальшої організації роботи з ліквідації і недопущення стихійної торгівлі на привокзальній площі.
Було вирішено зібрати пропозиції від усіх членів робочої групи, провести перевірку на території торгових павільйонів щодо дотримання протипожежних норм та правил, розглянути необхідність додаткового облаштування місць для торгівлі сільгосппродукцією на території привокзального ринку.
Заступник керівника робочої групи – головний спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної та кадрової роботи Анатолій Байцим щоденно доповідатиме міському голові про результати роботи.
Згідно з протоколом наради правоохоронці Ковельського МВ УМВС України у Волинській області мають активно й цілеспрямовано проводити заходи з ліквідації стихійної торгівлі в місті та її подальшого недопущення.
Начальник управління оподаткування фізичних осіб Ковельської ОДПІ Олександр Грицишин отримав доручення реагувати на виявлені робочою групою порушення законодавства в частині оподаткування.
Завершуючи нараду, міський голова Олег Кіндер наголосив, що до кінця січня стихійна торгівля на привокзальній площі має бути ліквідована.
У м. Луцьку відбувся конкурс науково-практичних робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
Активну участь у ньому взяли учні ЗОШ №№ 6, 9, 10, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 - колегіум» та вихованці гуртка «Географи-краєзнавці» Ковельської міської станції юних туристів.
Переможцями з напряму «Географи рідного краю» визнано гурток «Географи-краєзнавці» Ковельської міської станції юних туристів (керівник Шевчук Г. П.) за роботу «Диво-дерева Волині».
Лауреатами ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» визнано:
– туристсько-краєзнавчий гурток ЗОШ І-ІІ ст. № 6 м. Ковеля (керівник Миронюк Н. В.) за роботу «Храми на старому городищі»;
– Октисюка Андрія – вихованця гуртка «Географи-краєзнавці», учня 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум» (керівник Октисюк В. В.) за роботу «Свято-Троїцький кафедральний собор»;
– авторську групу учнів ЗОШ І-ІІ ст. № 9 м. Ковеля (керівник Шулежко І. О.) за роботу «Їхав козак на війноньку»;
– Мавдрика Андрія – учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (керівник Шульгач С. М.) за роботу «Еоловий природний комплекс поблизу с. Городилець».
Всіх лауреатів конкурсу нагороджено грамотами.
З офіційного сайту міськради.
Залишити коментар