Залізничники відзначили свято
4 листопада своє професійне свято відзначили працівники залізничного транспорту України: саме в цей день у 1861-му році, ще за часів Австро-Угорської імперії, до Львова прибув перший потяг. А уже за якихось 12 років по тому залізницею можна було дістатися і до Ковеля...
Місто сталевих магістралей:
залізниця – основа сучасного транспортного
та економічного потенціалу Ковеля
Напередодні професійного свята "Укрзалізниця" запустила новий маршрут, який з'єднав Захід України зі Сходом: у свій перший рейс відправився пасажирський потяг сполученням "Ковель-Харків".
Квитки в купейний вагон коштують від 254 гривень. Проїзд у плацкарті обійдеться пасажирам від 155 гривень. З Ковеля до Харкова новий потяг відправляється о 14 годині 20 хвилин по парних числах. Те, що новий маршрут став реальністю, – велика заслуга колективу пасажирського вагонного депо Ковель.
"Дуже багато пасажирів хотіли, щоб з Ковеля ходив потяг саме до Харкова, – зауважує багаторічний начальник "вагонників" Олександр Стречен. – І коли ми стали підрозділом філії Укрзалізниці "Пасажирська компанія", нам, нарешті, це вдалося. Я думаю, що пасажири будуть задоволені рівнем комфорту в цьому поїзді. У перший рейс ми відправили 12 вагонів. А взагалі, за схемою їх буде 16: пізніше до купейних та плацкартних вагонів ми додамо і СВ".
Не секрет, що переважна більшість рухомого складу на залізниці потребує оновлення. Саме цим і займаються в цехах пасажирського вагонного депо Ковель. Ще на початку 2000-х тут впровадили європейську технологію капітально-відновлювального ремонту: спочатку – плацкартних, а нині вже й купейних вагонів. Робота відповідальна, адже собівартість КВР одного купейного вагону в деповських умовах – близько 8,5 млн. гривень.
"Розбираємо та повністю демонтуємо вагони, – пояснює технологію ремонту майстер КВР Сергій Самолюк. – Далі йде цілий комплекс ремонтних робіт. А на сьогодні кузов уже пофарбований, приступаємо до внутрішнього оздоблення вагона".
"Оздоровлення" потребують не лише вагони, а й локомотиви: фізична зношеність магістральних вантажних тепловозів подекуди перевищує 90 відсотків. Для оновлення тяглового рухомого складу потрібні інвестиції. Саме на них розраховують і в локомотивному депо Ковель.
"Нещодавно на нашому підприємстві побували представники американської корпорації "Дженерал Електрик", яка побудувала завод в Казахстані та налагодила серійне виробництво сучасних локомотивів, –розповідає в. о. начальника локомотивного депо Ковель Віталій Медвідь. – Вони зацікавлені в нових ринках збуту такої техніки. Дивились і наше підприємство: чи є можливість на нашій базі експлуатувати та ремонтувати таку техніку?”.
Остаточна відповідь – за керівництвом "Укрзалізниці". Ковельські ж залізничники впевнені: завдання складні, але їм під силу. Бо тут навчилися ефективно поєднувати професійний досвід та творче новаторство молоді. А люди різних професій та підрозділів Ковельського залізничного вузла щодня своєю працею пишуть славну історію Ковеля як найбільшого транспортного центру Волині.
Більше,
ніж корпоратив:
стараннями благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині" День залізничника у Ковелі перетворили на задушевне родинне свято
Давня співпраця поєднує трудові колективи Ковельського залізничного вузла з народним депутатом України Степаном Івахівим. У 2013 році коштом благодійного фонду "Патріоти Волині" реконструювали та обладнали нічною підсвіткою символічний пам'ятник паровозу СУ-253 на привокзальній площі Ковеля.
Щороку Степан Івахів та його помічники активно долучаються до організації професійного свята залізничників.
Ось і в неділю, 5 листопада, під егідою благодійного фонду "Патріоти Волині" в міському Палаці учнівської молоді відбулися корпоративні урочистості. На свято запросили близько двохсот (саме стільки може вмістити глядацький зал Палацу) представників різних професій на залізниці. Для них звучали слова вітань від представників влади – секретаря міської ради Віри Федосюк та голови районної ради Андрія Броїла. Колег по цеху привітав і начальник станції Ковель Руслан Александрук.
"Саме ви – прості та звичайні люди, які щодня і протягом багатьох років сумлінно виконуєте відповідальну роботу – є надією та опорою нашої національної залізниці, – звернулась до присутніх у залі помічник Степана Івахіва Наталія Маленицька. – Бажаю вам терпіння та витримки, щоб держава достойно оцінювала вашу працю. Здоров'я і щастя, злагоди і добра в кожну вашу родину! І всім нам – мирного неба над головою!”.
З нагоди свята кращі представники трудових колективів Ковельського залізничного вузла отримали цінні призи від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині". Слюсарі-електрики пасажирського вагонного депо Ковель Петро Дятел та Анатолій Оришкевич (на знімку внизу праворуч) поверталися додому з телевізорами.
"Для мене це абсолютна несподіванка, – ділиться враженнями Петро Дятел. – Знаєте, я прийшов на залізницю вже у зрілому віці. Але жодної хвилини не шкодував про своє рішення: у нас прекрасний колектив, керівництво депо ставиться до людей з повагою. Хотів би подякувати народному депутату Степану Івахіву за сьогоднішнє свято. За те, що він не забуває про людей праці. Кілька днів тому я відзначив свій 60-літній ювілей, тому сьогоднішній подарунок дуже доречний...".
Підтримує колегу і Анатолій Оришкевич, який працював у пасажирському вагонному депо 37 років. На 5 років менше трудовий стаж на залізниці у машиніста крана дистанції колії Юрія Мигулі.
“Ніколи раніше не доводилося бути на такому зібранні, – зізнається Юрій Миколайович. – А сьогодні запросили, та ще й такий подарунок отримав – новенький телевізор. Спасибі! І всіх – зі святом!”.
А от оглядач-ремонтник вагонів експлуатаційного вагонного депо Василь Паюк отримав у подарунок мікрохвильову піч.
“Це, скоріше, не моя заслуга, а всього нашого колективу, – каже Василь Віталійович. – І я дуже вдячний народному депутату України Степану Івахіву, керівництву та профспілковому комітету нашого депо за те, що вони не забувають рядових залізничників. Для мене цей подарунок – стимул і надалі працювати ще більш сумлінно та краще. Щоб виправдати їхню довіру...”.
Загалом цінні призи (телевізори та мікрохвильові печі) від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині" отримали 14 залізничників. А для комунального закладу "Ковельська поліклініка Волинської обласної ради" (колишня вузлова лікарня станції Ковель) помічники народного депутата Наталія Маленицька та Володимир Бащук передали сертифікат на 20 тисяч гривень: на ці кошти придбають будівельні матеріали для ремонту операційного блоку поліклініки (на знімку внизу ліворуч).
Ще до того, як даний медичний заклад змінив форму власності з державної на комунальну, за кошти благодійного фонду Степана Івахіва реконструювали фасад будівлі вузлової лікарні станції Ковель та замінили старі вікна на енергоощадні в поліклінічному відділенні. Головний лікар КЗ "Ковельська поліклініка Волинської обласної ради" Адам Маковецький подякував Степану Івахіву, помічникам народного депутата та благодійному фонду "Патріоти Волині" за таку співпрацю та допомогу медикам.
Подбали організатори і про цікаву концертну програму. Задушевну, родинну атмосферу свята доповнили пісні у виконанні Заслуженого артиста України Адама Горбатюка. Хедлайнером вечора став гурт "Лісапетний батальйон": переможці телевізійного проекту "Україна має талант" не залишили в залі байдужих, а дотепні жарти "командира" батальйону Наталії Фаліон лише підсилювали овації публіки.
"Завдяки Степану Івахіву та його благодійному фонду ми сьогодні отримали масу приємних емоцій, – ділиться враженнями завідувач квиткової каси залізничного вокзалу станції Ковель Світлана Ящук. – Особливо мені сподобався виступ цих експресивних жіночок з "Лісапетного батальйону". Просто немає слів, емоції зашкалюють: все це так класно, так кайфово! Після такого позитиву забуваєш про всі проблеми та негаразди...
Такі свята додають нам, залізничникам, бажання і натхнення працювати далі. Ще з більшим ентузіазмом та позитивом...".
Олексій Тіщенко.
Фото Мирослава ДАНИЛЮКА і автора.
4 листопада своє професійне свято відзначили працівники залізничного транспорту України: саме в цей день у 1861-му році, ще за часів Австро-Угорської імперії, до Львова прибув перший потяг. А уже за якихось 12 років по тому залізницею можна було дістатися і до Ковеля...
Місто сталевих магістралей: залізниця – основа сучасного транспортного та економічного потенціалу Ковеля
Напередодні професійного свята "Укрзалізниця" запустила новий маршрут, який з'єднав Захід України зі Сходом: у свій перший рейс відправився пасажирський потяг сполученням "Ковель-Харків".
Квитки в купейний вагон коштують від 254 гривень. Проїзд у плацкарті обійдеться пасажирам від 155 гривень. З Ковеля до Харкова новий потяг відправляється о 14 годині 20 хвилин по парних числах. Те, що новий маршрут став реальністю, – велика заслуга колективу пасажирського вагонного депо Ковель.
"Дуже багато пасажирів хотіли, щоб з Ковеля ходив потяг саме до Харкова, – зауважує багаторічний начальник "вагонників"
Олександр Стречен. – І коли ми стали підрозділом філії Укрзалізниці "Пасажирська компанія", нам, нарешті, це вдалося. Я думаю, що пасажири будуть задоволені рівнем комфорту в цьому поїзді. У перший рейс ми відправили 12 вагонів. А взагалі, за схемою їх буде 16: пізніше до купейних та плацкартних вагонів ми додамо і СВ".
Не секрет, що переважна більшість рухомого складу на залізниці потребує оновлення. Саме цим і займаються в цехах пасажирського вагонного депо Ковель. Ще на початку 2000-х тут впровадили європейську технологію капітально-відновлювального ремонту: спочатку – плацкартних, а нині вже й купейних вагонів. Робота відповідальна, адже собівартість КВР одного купейноговагону в деповських умовах – близько 8,5 млн. гривень.
"Розбираємо та повністю демонтуємо вагони, – пояснює технологію ремонту майстер КВР Сергій Самолюк. – Далі йде цілий комплекс ремонтних робіт. А на сьогодні кузов уже пофарбований, приступаємо до внутрішнього оздоблення вагона".
"Оздоровлення" потребують не лише вагони, а й локомотиви: фізична зношеність магістральних вантажних тепловозів подекуди перевищує 90 відсотків. Для оновлення тяглового рухомого складу потрібні інвестиції. Саме на них розраховують і в локомотивному депо Ковель.
"Нещодавно на нашому підприємстві побували представники американської корпорації "Дженерал Електрик", яка побудувала завод в Казахстані та налагодила серійне виробництво сучасних локомотивів, –розповідає в. о. начальника локомотивного депо Ковель Віталій Медвідь. – Вони зацікавлені в нових ринках збуту такої техніки. Дивились і наше підприємство: чи є можливість на нашій базі експлуатувати та ремонтувати таку техніку?”.
Остаточна відповідь – за керівництвом "Укрзалізниці". Ковельські ж залізничники впевнені: завдання складні, але їм під силу. Бо тут навчилися ефективно поєднувати професійний досвід та творче новаторство молоді. А люди різних професій та підрозділів Ковельського залізничного вузла щодня своєю працею пишуть славну історію Ковеля як найбільшого транспортного центру Волині.
Більше, ніж корпоратив: стараннями благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині" День залізничника у Ковелі перетворили на задушевне родинне свято
Давня співпраця поєднує трудові колективи Ковельського залізничного вузла з народним депутатом України Степаном Івахівим. У 2013 році коштом благодійного фонду "Патріоти Волині" реконструювали та обладнали нічною підсвіткою символічний пам'ятник паровозу СУ-253 на привокзальній площі Ковеля.
Щороку Степан Івахів та його помічники активно долучаються до організації професійного свята залізничників.
Ось і в неділю, 5 листопада, під егідою благодійного фонду "Патріоти Волині" в міському Палаці учнівської молоді відбулися корпоративні урочистості. На свято запросили близько двохсот (саме стільки може вмістити глядацький зал Палацу) представників різних професій на залізниці. Для них звучали слова вітань від представників влади – секретаря міської ради Віри Федосюк та голови районної ради Андрія Броїла. Колег по цеху привітав і начальник станції Ковель Руслан Александрук.
"Саме ви – прості та звичайні люди, які щодня і протягом багатьох років сумлінно виконуєте відповідальну роботу – є надією та опорою нашої національної залізниці, – звернулась до присутніх у залі помічник Степана Івахіва Наталія Маленицька. – Бажаю вам терпіння та витримки, щоб держава достойно оцінювала вашу працю. Здоров'я і щастя, злагоди і добра в кожну вашу родину! І всім нам – мирного неба над головою!”.
З нагоди свята кращі представники трудових колективів Ковельського залізничного вузла отримали цінні призи від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині". Слюсарі-електрики пасажирського вагонного депо Ковель Петро Дятел та Анатолій Оришкевич (на знімку внизу праворуч) поверталися додому з телевізорами.
"Для мене це абсолютна несподіванка, – ділиться враженнями Петро Дятел. – Знаєте, я прийшов на залізницю вже у зрілому віці. Але жодної хвилини не шкодував про своє рішення: у нас прекрасний колектив, керівництво депо ставиться до людей з повагою. Хотів би подякувати народному депутату Степану Івахіву за сьогоднішнє свято. За те, що він не забуває про людей праці. Кілька днів тому я відзначив свій 60-літній ювілей, тому сьогоднішній
подарунок дуже доречний...".
Підтримує колегу і Анатолій Оришкевич, який працював у пасажирському вагонному депо 37 років. На 5 років менше трудовий стаж на залізниці у машиніста крана дистанції колії Юрія Мигулі.
“Ніколи раніше не доводилося бути на такому зібранні, – зізнається Юрій Миколайович. – А сьогодні запросили, та ще й такий подарунок отримав – новенький телевізор. Спасибі! І всіх – зі святом!”.
А от оглядач-ремонтник вагонів експлуатаційного вагонного депо Василь Паюк отримав у подарунок мікрохвильову піч.
“Це, скоріше, не моя заслуга, а всього нашого колективу, – каже Василь Віталійович. – І я дуже вдячний народному депутату України Степану Івахіву, керівництву та профспілковому комітету нашого депо за те, що вони не забувають рядових залізничників.Для мене цей подарунок – стимул і надалі працювати ще більш сумлінно та краще. Щоб виправдати їхню довіру...”.
Загалом цінні призи (телевізори та мікрохвильові печі) від благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині" отримали 14 залізничників. А для комунального закладу "Ковельська поліклініка Волинської обласної ради" (колишня вузлова лікарня станції Ковель) помічники народного депутата Наталія Маленицька та Володимир Бащук передали сертифікат на 20 тисяч гривень: на ці кошти придбають будівельні матеріали для ремонту операційного блоку поліклініки (на знімку внизу ліворуч).
Ще до того, як даний медичний заклад змінив форму власності з державної на комунальну, за кошти благодійного фонду Степана Івахіва реконструювали фасад будівлі вузлової лікарні станції Ковель та замінили старі вікна на енергоощадні в поліклінічному відділенні. Головний лікар КЗ "Ковельська поліклініка Волинської обласної ради" Адам Маковецький подякував Степану Івахіву, помічникам народного депутата та благодійному фонду "Патріоти Волині" за таку співпрацю та допомогу медикам.
Подбали організатори і про цікаву концертну програму. Задушевну, родинну
атмосферу свята доповнили пісні у виконанні Заслуженого артиста України Адама Горбатюка. Хедлайнером вечора став гурт "Лісапетний батальйон": переможці телевізійного проекту "Україна має талант" не залишили в залі байдужих, а дотепні жарти "командира" батальйону Наталії Фаліон лише підсилювали овації публіки.
"Завдяки Степану Івахіву та його благодійному фонду ми сьогодні отримали масу приємних емоцій, – ділиться враженнями завідувач квиткової каси залізничного вокзалу станції Ковель Світлана Ящук. – Особливо мені сподобався виступ цих експресивних жіночок з "Лісапетного батальйону". Просто немає слів, емоції зашкалюють: все це так класно, так кайфово! Після такого позитиву забуваєш про всі проблеми та негаразди...
Такі свята додають нам, залізничникам, бажання і натхнення працювати далі. Ще з більшим ентузіазмом та позитивом...".
Олексій Тіщенко.
Фото Мирослава ДАНИЛЮКА і автора.
Залишити коментар