Весілля – особливий день для кожної сім`ї. Тож навіть через багато років щасливі подружжя відзначають дату одруження. А яке весілля й коли святкувати? Який подарунок буде найбільш доречним до чергової річниці? З такими запитаннями до ведучої рубрики "Інформаційна мозаїка" звернулися наші читачі.
День одруження – це зелене весілля. Його святкують щомісяця після одруження протягом першого року подружнього життя. Зазвичай дарують квіти.
Один рік подружнього життя – ситцеве весілля. Перший спільно прожитий рік дає можливість молодій сім'ї краще пізнати один одного, випробувати свої почуття на міцність. Гості дарують молодій сім'ї ситцеву постільну білизну, одяг, рушники тощо.
Два роки – паперове весілля. Сімейні узи ще нестійкі і можуть легко порватися, як паперовий аркуш, тому лише від чоловіка з дружиною залежить, чи зможуть вони зберегти рівновагу шлюбу. В якості подарунка можна піднести книги з рецептами, фотоальбом, картину.
Три роки – шкіряне весілля. Подружжя має дбайливо ставитися один до одного і цінувати відносини. До подарунка досить просто додати маленький сувенір або аксесуар зі шкіри.
Чотири роки – лляне весілля. Льон міцніший матеріал, ніж ситець, це має на увазі більш міцні сімейні відносини. Прийнято дарувати вироби з льону.
П'ять років – дерев`яне весілля. Дерево символізує міцність родинних стосунків. Це вже не ситець, не папір і навіть не шкіра. Доречно дарувати вироби з дерева.
Шість років – чавунне весілля. Чавун, незважаючи на зовнішню міцність і вагу, дуже крихкий метал, який може тріснути від будь-якого удару. Стосунки молодих, не дивлячись на чималий термін, необхідно підтримувати, як і вогонь родинного вогнища. У подарунок подружжю можна піднести чавунні горщики, сковорідки тощо.
Шість з половиною років – цинкове весілля. Дата покликана нагадати чоловікові і дружині про те, що на шлюб, як і на оцинкований посуд, треба час від часу наводити глянець. Дарують набори посуду, корисні кухонні набори.
Сім років – мідне весілля. Сім'я, як і метал, вже досить міцна, але це поки не срібло чи золото, що свідчить про те, що шлях до ідеалу ще дуже довгий. Подружжя дарують один одному мідні монети, які служать символом сімейного добробуту.
Вісім років – бляшане весілля. Міцність сім'ї підвищується з роками, тому символом стає бляха – міцна, але гнучка структура. У цей день можна подарувати блискучий кухонний посуд, побутові електроприлади.
(Далі буде).
20 жовтня 1999 року - знайдений заморожений мамонт.
21 жовтня 1879 року - американський винахідник Томас Едісон випробував свою першу лампу розжарювання з вугільною ниткою.
22 жовтня 1938 рік - американський винахідник Честер Карлсон виготовив першу фотокопію паперового документа.
23 жовтня 2001 року - компанія Apple представила перший iPоd.
23 жовтня 787 року - Вселенський собор християнської церкви встановив порядок шанування ікон.
Найкращий друг – це кіт. Він ніколи не дорікне, що ти їси вночі. Він буде їсти разом з тобою!
ххх
– У вас є сир "Рокфор"?
– А що це таке?
– Сир з пліснявою.
– Сиру немає. Але є ковбаса "Рокфор", біляші "Рокфор" та оселедець "Рокфор".
ххх
Оголошення: "Пропала винагорода. Хто знайде – тому собака".
Пильне одне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш.
Антуан де Сент-Екзюпері,
французький письменник.
Зустрічай із посмішкою новий день, і на прощання він благословить тебе.
Джером Клапка Джером,
англійський письменник і гуморист.
Багато хто вважає себе непідкупним, поки не почує суму.
Олександр Перлюк,
український публіцист і афорист.
Людина не може бути задоволена життям, якщо вона незадоволена собою.
Марк Твен,
американський письменник.
Рубрику веде Зоряна ВОЛИНЕЦЬ.
Залишити коментар