Раді вітати Вас!
  • Головна
  • Контакти
  • Реклама
Весь архів випусків
  • Головна
  • Категорії
    • Повідомлення в номер
    • Місцева влада
    • Репортаж
    • Політика
    • Погода
    • Редакційна пошта
    • Духовність
    • Закон і ми
    • Благодійність
    • Пам’ять
    • Спорт, природа і здоров’я
    • Всяка всячина
    • Реклама і оголошення
    • З неопублікованого
  • Галерея
  • Про нас
  • Відгуки читачів
  • Передплата
  • Контакти
  • Четвер, 8 травня 2025 року №20 (12976)

Вівторок, 22 березня 2016 року № 22 (12448) / Повідомлення в номер / Дякуємо за сумлінну працю!

25.03.2016

  DSC_1967Дякуємо за сумлінну працю!

Швидко летить час. Здається, зовсім недавно ми відзначали Новорічно-Різдвяні свята, вітали жінок із 8 березня, а ось уже завершується й перший квартал 2016-го року, весна все більше вступає у свої права.
Настав час підбити й підсумки передплатної кампанії на нинішній рік, назвати кращих розповсюджувачів газети "Вісті Ковельщини", а також матеріально їх заохотити, як редакція й обіцяла. Але раніше, ніж оголосити прізвища переможців традиційного конкурсу серед працівників сільських і міських відділень зв'язку, дозволимо висловити собі декілька загальних міркувань.
Перше. Підсумки передплати на 2016-й рік, яка триває й нині, засвідчують: "Вісті Ковельщини" залишаються найпопулярнішим виданням серед мешканців нашого краю. Незважаючи на істотне підвищення передплатної ціни, тираж газети впродовж останніх років залишається стабільно високим.
Друге. Практика роботи наших зв'язківців підтверджує істину: хто дбає, той і має. Там, де поштовики працюють в  тісному контакті і з громадськістю, місцевою владою, вміють знайти підхід до людей, результати радують.
Звернемося до конкретних цифр. Приємно вражають сумління і відповідальне ставлення до справи працівників Волошківського відділення зв'язку, яке очолює Жанна Радзивилюк (вона ж і листоноша). Тут щомісяця збільшується кількість передплатників "міськрайонки". Якщо в січні 2015 року їх було 31, то вже у січні 2016-го – 37, а нині є 38. І це – у порівняно  невеликому селі.
Можемо лише подякувати кричевичівським зв'язківцям: тут взагалі встановили своєрідний рекорд. От подивіться: 1 січня 2015 року – 27; 1 січня 2016 року – 35; 1 березня ц. р. –  37 передплатників. Що можна сказати? Лише одне: молодці.
Добрих слів заслуговують у Старих Кошарах (63 проти 51), Сільці (31 проти 26), Мощеній (52 проти 46), Скулині (41 проти 36), Облапах (63 проти 58), Білині (68 проти 62). Не "пасуть задніх" у Білашеві, Бруховичах, Козлиничах, Свидниках, міських відділеннях зв'язку "Ковель-6", "Ковель-5", деяких інших.
На жаль, є й факти протилежного характеру. Наша газета часто й багато пише про Голоби. З успіхом було торік проведено тут день передплатника. В селищі працює чисельний загін інтелігенції, знаходиться центр територіальної громади, який очолює вмілий організатор, щира і душевна людина Сергій Гарбарук, котрий теж нерідко виступає в газеті. Здавалося б, місцевим зв'язківцям – і "карти в руки".
Аж ні: коли раніше в Голобах налічувалося більше як півтисячі передплатників, то нині – 220, що навіть менше, аніж у січні 2015-го! Постає запитання:  як голобчани уявляють собі співпрацю з редакцією надалі, як розповідатимуть про діяльність об'єднаної селищної громади жителям району? Дуже хочеться, аби тут депутати, місцевий актив подумали над цим, адже наразі "Вісті Ковельщини" – єдина громадсько-політична газета в нашому краї, яка має можливість подавати необхідну інформацію для мешканців Голоб та довколишніх населених пунктів району, і не скористатися такою можливістю – велика помилка і прикрий недогляд.
Хотілося, щоб "міськрайонку" активніше читали у Велицьку, Доротищі, Дубовому, Любитові, Підріжжі, Поворську, Свидниках. Бо дописів звідси  до редакції надходить чимало, і їх автори прагнуть розповісти про життя своїх земляків на шпальтах саме "Вістей Ковельщини" – газети для них і про них. Отож, сподіваємося, що всі ці дописувачі є передплатниками, а якщо ні, то неодмінно ними стануть.
А тепер – про найголовніше:  переможців конкурсу "Передплата-2016". Ось їх прізвища: Любов Дудар – начальник і листоноша ВПЗ  Сільця; Руслана Філюк – начальник ВПЗ "Ковель-6"; Тетяна Приймачок – начальник ВПЗ "Ковель-5"; Ніна Рихтюк – листоноша ВПЗ  Старих Кошар; Ніна Ющик – начальник ВПЗ  Скулина; Галина Тищук – начальник ВПЗ  Облап; Олена Самчук – начальник ВПЗ Мощеної; Лариса Бондарук – листоноша ВПЗ Кричевич; Жанна Радзивилюк – начальник і листоноша ВПЗ Волошок; Тетяна Васейко – листоноша ВПЗ Білина.
Всіх їх редакція відзначає грошовими преміями. І хоч ці премії не такі вже й "солідні" (на жаль, журналісти в грошах не купаються), гадаємо, що і ці досить  символічні кошти в господарстві кожному знадобляться. Про місце і час їх отримання повідомимо додатково. 
В той же час щиро дякуємо і переможцям конкурсу, і всім, хто займається розповсюдженням і передплатою газети, за сумлінну працю, бажаємо кожному миру, добра, благополуччя!
Нагадуємо, що триває передплата "Вістей Ковельщини" на квітень і наступні місяці 2016 року. Передплатна ціна не змінилась, і становить 15 грн. 44 коп. на місяць (разом із вартістю поштових послуг).
Також повідомляємо, що в найближчих номерах газети будуть опубліковані прізвища переможців читацького конкурсу "Передплатіть і виграйте!". Серед тих, хто надіслав передплатні квитації, будуть розіграні продовольчі набори (борошно).
Отож, читайте і передплачуйте "Вісті Ковельщини"! Це не тільки корисно і цікаво, але й матеріально вигідно.
Михайло КУЗЬМУК.

Швидко летить час. Здається, зовсім недавно ми відзначали Новорічно-Різдвяні свята, вітали жінок із 8 березня, а ось уже завершується й перший квартал 2016-го року, весна все більше вступає у свої права.

НА ЗНІМКУ: радіє приходу весни студентка ІІ курсу  коледжу Анна КОНончук – сумлінна і старанна у навчанні, діяльна у культурно-масових та мистецьких заходах різного рівня, вмілий організатор змістовного відпочинку своїх колег.

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 926
Читати далі

Вівторок, 22 березня 2016 року № 22 (12448) / Повідомлення в номер / Чотири справжніх дні

25.03.2016

12321675_1679324282356436_7595393595821289216_nЧотири  справжніх  дні
Кропітка робота з підготовки котрої-то вже поїздки на Схід завершена. Матеріальна допомога зібрана, арт-десант сформований. Цього разу  в нас потужний  творчий десант: команда "Вбережу" в складі Степана Петруся ("Генерал")  та Василя Марчука ("Диригент"),  посилена Заслуженим артистом України  співаком Василем Булою та львівським композитором Василем Гринчуком. 
Як зазвичай, творчу делегацію супроводжує станичний Ковельського братства вояків УПА ім. полковника Клима Савура Сергій Козуля ("Дід")  та я, "Скеля". Лишається ще допрацювати із забезпеченням  паливом, і  наступного дня можна вирушати.  
Аж раптом телефонує голова ГО Ковельської філії "Союзу Українок" Олена Місюра і просить, щоб ми долучили до товариства представників цієї організації – голову ВГО Ориславу Хомик, голову Устилузької філії Ніну Гук   та журналістку газети "Волинь" Ярославу Тимощук. На Сході вони мають виконати відповідальну місію – провести установчі збори новоствореної Маріупольської міської організації "Союзу Українок". Із розумінням ставимось до важливої місії "союзянок" і, що називається "з колес", організовуємо ще один транспорт. Згоду їхати дає  Едуард  Сколінчук  ("Бедрик").  
До організації збору гуманітарної допомоги долучається голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, а забезпечення паливом взяли на себе "союзянки". До вечора всі організаційні питання були вирішені. 
ДЕНЬ ПЕРШИЙ. Отримавши на дорогу благословення отця Василя Мичка, настоятеля Благовіщенського храму УПЦ КП м. Ковеля, вирушаємо туди, де цього разу  нас чекають найбільше – в м. Щастя до генерала Українського козацтва, одного із героїв визволення міста від сепаратистів Віктора Ткаченка, до замполіта 28-ї  окремої механізованої бригади ковельчанина капітана Руслана Війтика, в Маріуполь – для виконання місії "Союзу Українок"  та в прикордонний підрозділ,  де проходить капеланську службу настоятель храму Святого Пантелеймона  УПЦ КП смт Люблинця прот. Матвій Олійник. 
Їдемо двома “бусами”. За кермом першого – Степан Петрусь ("Генерал"), другий веде Едуард Сколінчук ("Бедрик").  До Щастя – 1200 км.      
ДЕНЬ ДРУГИЙ. Ближче до полудня прибуваємо за призначенням в м. Щастя. Розвантажуємо частину того, що привезли. Короткий перепочинок, і їдемо на першу зустріч із бійцями та учнями однієї із загальноосвітніх шкіл Станице-Луганського району. Школа справляє приємне враження своєю доглянутістю. Певне нерозуміння викликає те, що шкільна наочність та всі вивіски українською, а спілкуються в колективі від директора  до учня-першокласника – російською. 
Але нас там чекали, судячи із того, що частина дітей була одягнена в національне вбрання. Концертна програма проходить "на біс". Після закінчення свята висаджуємо на подвір'ї  школи калину – в знак дружби та незламності українського духу на цій землі. 
Пізніше довідались, що в школі вчаться діти, батьки яких загинули на “тому” боці, ворожому для нас. Це трохи шокувало і змусило замислитись. 
ДЕНЬ ТРЕТІЙ. О 7.00 вже готові до виїзду, адже до найближчого підрозділу майже дві години їзди. В танковому батальйоні нас зустрічають привітно, для проведення концерту виділяють цілий ангар елеватора. Як жартували наші співаки, такої акустики,  як в цьому ангарі, не має жодна кіноконцертна зала в Україні. 
Двогодинний виступ минув дуже швидко. Спілкування з бійцями, ознайомлення з умовами побуту та бойовою технікою займають ще годину – і знову в дорогу. 
Переїзд в інший підрозділ зайняв ще годину часу. В підрозділі піхотинців – виступ просто серед заболоченого майдану. Швиденько готуємо озвучення, і співаки вже в роботі. Не дивлячись на шалений, з дрібним дощем вітер,  бійці тепло вітають кожного виконавця. На закінчення концерту – спільне виконання Гімну України і спільне фото (на знімку). 
Ще дві години вибоїстими дорогами до місця відпочинку – й день добігає кінця. Нас чекає вечеря, короткий відпочинок, і опівночі виїзд до Маріуполя. Не дивлячись на те, що волонтерам не рекомендують рухатись вночі,  жорсткий графік жене нас в нічну дорогу. 
ДЕНЬ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ. Лиш ближче до полудня прибуваємо в Маріуполь. І одразу ж – на установчі збори до “союзянок”. Приємно було бачити активних жінок і чути їх прагнення створити осередок українського життя в місті, жителі якого непохитні в тому, що Маріуполь – це Україна. На завершення зборів хлопці дають концерт. 
І знову поспішаємо до прикордонників, де нас чекає військовий священик отець Матвій (в мирному житті настоятель храму Святого Великомученика Пантелеймона смт Люблинця). За півгодини дістаємось військової частини. На першому в'їздному блокпості  просять вимкнути світло фар, і в супроводі військовика з ліхтарем рухаємось в темряві. 
Всі вікна в казармах щільно зашторені,  на території суцільна темрява, воїни пересуваються виключно при світлі ліхтариків, але  воно й зрозуміло –  ворог за якийсь кілометр. Швиденько готуємо звукову апаратуру і концерт. Треба визнати, що то було найтепліше й найзворушливіше  пошанування співаків. 
Прикордонники –   майже всі вихідці із Західної України. Вони не тільки вітали оплесками, а й кожну пісню підтримували власним співом. Згодом на своїй сторінці у "Фейсбуці" отець Матвій написав: " Свято вдалося! Емоціям та радості немає меж!!!!!!!!! Дякую Ігорю Верчуку та його команді! ЗАПАЛИЛИ СЕРЦЯ!".  
Тепло прощаємось із бійцями, і знову – в нічну дорогу. Вже на самому виїзді із Маріуполя, ніби з нізвідки, нас швидко обігнало авто військових патрульних  із "мигалками" та, різко загальмувавши, перегородило дорогу впоперек. Так само швидко розчахнулись двері автівки і звідти сипонули військові зі зброєю напоготів на ураження. 
Ретельно перевірили наші документи, вміст багажу та особистих речей на факт виявлення зброї чи іншого чогось забороненого. 
Вже пізніше, після перевірки, військовики сказали, що наш конвой видався їм дуже підозрілим, тому і був затриманий. Ми з розумінням ставимось до таких попереджувальних заходів. Все ж таки Маріуполь – місто фронтове. Рухаємось далі в ніч, адже нас ще чекають у рембаті 14-ї  окремої механізованої бригади. 
І додому, щоб знов готуватись в дорогу…
Наша команда висловлює  вдячність всім, хто формував гуманітарний вантаж: сільським та селищним радам, педагогам, дітям та батькам закладів освіти м. Ковеля, координаційній раді волонтерів – освітян, волонтерському координаційному центру при Ковельській районній раді. 
Окрема подяка – настоятелю Свято-Георгієвського храму смт Голоб ієромонаху Ніфонту, Ковельській філії "Союзу Українок", ГО "Майдан Гідності", Ковельській станиці братства вояків УПА ім. полковника Клима Савура, Ковельській міській організації Української народної партії, приватним особам – Олені Місюрі, Дмитру Килебі, Віктору Бурчаку, Миколі Більшевичу, Юрію Ворошику.      
Ігор Верчук (“Скеля”).

Кропітка робота з підготовки котрої-то вже поїздки на Схід завершена. Матеріальна допомога зібрана, арт-десант сформований. Цього разу  в нас потужний  творчий десант: команда "Вбережу" в складі Степана Петруся ("Генерал")  та Василя Марчука ("Диригент"),  посилена Заслуженим артистом України  співаком Василем Булою та львівським композитором Василем Гринчуком. 

Ігор Верчук (“Скеля”).

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 770
Читати далі

Вівторок, 22 березня 2016 року № 22 (12448) / Повідомлення в номер / новини

25.03.2016

DSC_0219"Магія весни" зачаровує погляд і тішить душу

Понад 20 митців представили свої роботи у галереї мистецтв культурно-просвітницького центру (на знімках). 
"Сама назва виставки – "Магія весни" – відповідає тематиці картин, які є у залі. Більшість із них дихають весною. З'явилося  багато нових імен. Художники, які чимало років працюють,  пробують себе в нових техніках. Відчувається професійний ріст. І кожна виставка – це своєрідний старт для нових починань", – зазначила організатор творчого заходу та художниця Оксана Цюп'яшук.
Вернісаж дарує яскраві емоції, заряд позитивної енергії, відчуття того, що весна уже прийшла. Як поділилась враженнями одна із учасниць виставки Марія Сорокіна, в кожній роботі – щось інше, своє. Люди, які приходять в цю залу,  відпочивають душею, дивлячись на цю творчість, на ці картини.
Серед авторів – переважно відомі ковельчанам постаті: Оксана Цюп'яшук, Світлана Солодун, Тетяна Степанюк. Легко можна впізнати манеру письма Віри Журби, Миколи Конопацького, Василя Королюка, Антоніни Байди, Анни Карп'юк, Наталії Сметюх, Світлани Орловської. Цікаві роботи представили  Валентина Гурська, Ярослав Петровець, Артур Петровець,  Ольга Комісарик, Ірина Кондратович.
Подивувала своєю творчістю Лариса Іщук. Вона працює у новій техніці "валяння". Художниця разом зі своєю донькою Ілоною створили цілий ряд декоративних сумок, рукавичок, які займають  особливе місце на виставці.
Під час урочистої церемонії відкриття вернісажу художників привітала начальник відділу культури Світлана Кисляк. Вона подякував організаторам – творчому об'єднанню "Підкова" за ініціативність,  за те, що підтримують чудову традицію щодо організації виставок в рідному місті. Творчий потенціал ковельських митців є безмежним, і кожне рандеву із майстрами пензля вкотре в цьому переконує.
Голова обласного відділення Українського фонду культури Геннадій Сарапін зауважив, що на Волині, саме у Ковелі, найбільше відбувається виставок. І саме завдяки галереї мистецтв ця справа розцвіла таким пишним квітом, різними кольорами. А нинішня виставка, на його думку, надзвичайно прекрасна, вона вражає, захоплює і є цікавою як для професіоналів, так і звичайних відвідувачів.
Упродовж місяця можна оглянути "Магію весни" у галереї мистецтв культурно-просвітницького центру.
Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв'язків з громадськістю міськвиконкому. 

Вчительство – “партія” патріотизму

 

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 672
Читати далі

Вівторок, 22 березня 2016 року № 22 (12448) / Редакційна пошта / ділитися набутим

25.03.2016

загруженное (5)

 Найважче вміння — ділитися набутим  

Найважче вміння — ділитися набутим

Фонди історичного музею поповнено

Ковельчани — призери весукраїнського турніру

Наші — в числі перших

Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 768
Читати далі

ВІСТІ КОВЕЛЬЩИНИ

  • Редактор
    Вельма Микола Григорович
  • Перший заступник редактора
    Ляшук Світлана Олександрівна
  • Головний бухгалтер
    Шостацька Ірина Іванівна

Громадсько-політична газета "Вісті Ковельщини" 2012-2025