Дорогі співвітчизники! Громадяни України!
Три роки тому кілька сотень сміливих дівчат та юнаків, без участі жодних політиків, зібралися на Євромайдані, щоби висловити мирний протест проти дій режиму Януковича, який вкрав у них велику європейську мрію. Звіряче побиття молоді "беркутом" сколихнуло тоді всю країну.
Дехто стверджує, що лікар і депутат – речі несумісні. На мою суб'єктивну думку, якраз навпаки. В цих двох формах людської діяльності є багато спільного. І лікар, і депутат мають діяти за принципом: "Не відмов". Серця їхні повинні бути наповнені милосердям, готовністю працювати заради здоров'я та благополуччя людей.
Анатолій СЕМЕНЮК.
сказати, що цей історичний музей створено лише якийсь десяток літ тому, не можна. Бо в минулому столітті довгий час по крупинці збирали експонати і створювали його попередники: вчителі географії, історії, трудового навчання, дирекція школи, класні керівники, батьки, учні. Розміщався він аж у 4 кімнатах і був, мабуть, найкращим навіть в області.
Валентина ОСТАПЧУК.
21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи, встановлений відповідно до Указу Президента України №872/2014 від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного й майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття...
Ірина Кузьмик.
170-річчя перебування Тараса Шевченка на Ковельщині
У жовтні цього року виповнилося 170-ліття, як на Волині побував Т. Г. Шевченко. Цю дату не забули у с. Вербці. Тарас Шевченко перебував тут як член київської Археографічної експедиції з вивчення життя князя А. М. Курбського під керівництвом професора Київського університету М. Д. Іванішева. В його завдання входило намалювати храм Святої Трійці й зробити креслення церкви та склепіння, в якому знаходилась домовина князя та його дружини. Якраз це і є документальним доказом перебування поета на Волині.
Петро Об'єдков.
Запитай себе, шановний читачу, що найперше необхідно зробити для миру, для розвитку і формування української ідентичності? Не сумніваюсь, що, подумавши, ти скажеш: "Відродити мислення". Це – наша біда, що ми на віру сприймаємо всіх і все, а потім жаліємось, що життя "не таке", політики ведуть "не туди", а ще Президент "не такий, як треба".
Анатолій СЕМЕНЮК.
Всім відомо, що куріння — це зло. Отруйність нікотину відчув кожен, хто взяв у рот першу в житті цигарку. При тютюнопалінні виникають запаморочення й нудота, інтенсивне слиновиділення, шум у голові, головний біль, посилене серцебиття, загальна слабкість, тремтіння рук, блювання, пронос. У тяжких випадках людина навіть непритомніє.
Наталія ЦИМБАЛ.