Раді вітати Вас!
  • Головна
  • Контакти
  • Реклама
Весь архів випусків
  • Головна
  • Категорії
    • Повідомлення в номер
    • Місцева влада
    • Репортаж
    • Політика
    • Погода
    • Редакційна пошта
    • Духовність
    • Закон і ми
    • Благодійність
    • Пам’ять
    • Спорт, природа і здоров’я
    • Всяка всячина
    • Реклама і оголошення
    • З неопублікованого
  • Галерея
  • Про нас
  • Відгуки читачів
  • Передплата
  • Контакти
  • Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977)

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / Погода в Ковелі 15–21 травня

15.05.2025
Четвер. Хмарно, дощ. Температура: 8оС.  Вітер північно-західний сильний.
В ніч на п’ятницю. Хмарно, дощ. Температура: 4оС. Вітер північно-західний слабкий.
П’ятниця. Мінлива хмарність, дощ. Температура: 10оС. Вітер західний помірний.
В ніч на суботу. Мінлива хмарність.  Температура: 5оС. Вітер південно-східний слабкий.
Субота. Мінлива хмарність,   дощ.   Температура: 12оС. Вітер південно-східний помірний.
В ніч на неділю. Мінлива хмарність.  Температура: 7оС. Вітер північний слабкий.
Неділя. Мінлива хмарність, часом дощ. Температура: 140С. Вітер північно-західний  помірний.
В ніч на понеділок. Мінлива хмарність, дощ. Температура: 7оС. Вітер західний слабкий.
Понеділок. Мінлива  хмарність, дощ. Температура: 14оС. Вітер північно західний помірно сильний.
В ніч на вівторок. Мінлива хмарність. Температура: 7оС. Вітер північний  слабкий.  
Вівторок. Мінлива хмарність. Температура: 16оС. Вітер північно-західний  помірно сильний.   
В ніч на середу. Мінлива хмарність, можливий дощ.  Температура: 8оС. Вітер західний слабкий.
Середа. Мінлива хмарність, можливий дощ. Температура: 17оС. Вітер північний помірний.
каштаниЧетвер. Хмарно, дощ. Температура: 8оС.  Вітер північно-західний сильний.
В ніч на п’ятницю. Хмарно, дощ. Температура: 4оС. Вітер північно-західний слабкий.
П’ятниця. Мінлива хмарність, дощ. Температура: 10оС. Вітер західний помірний.
В ніч на суботу. Мінлива хмарність.  Температура: 5оС. Вітер південно-східний слабкий.
 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 16
Читати далі

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / Чи будемо з хлібом

15.05.2025
За  гарячими суперечками, дискусіями і спорами на політичні теми ми якось «забули» про те, що всьому голова – хліб і що сьогодні найважливіша проблема і для фронту, і для умовного тилу – вчасно засіяти ниву. 
Ниву, яка сплюндрована війною, страждає від посухи та бездощів’я, відчуває нестачу органічних та мінеральних добрив, а найбільше – відсутність робочих рук через мобілізацію, що триває.
Яка ж ситуація на хлібному «фронті», від якого великою мірою залежить успіх на фронті воєнному? Міністерство аграрної політики і продовольства повідомило, що на початок травня в Україні засіяно яровими зерновими та зернобобовими культурами 3,25 мільйона гектарів, що на 6,1 відсотка менше, ніж торік. За темпами робіт лідирують Полтавщина, Кіровоградщина, Київщина, Сумщина, Черкащина.
Як бачимо, бракує даних про хід польових робіт на Херсонщині, Дніпропетровщині, Харківщині, Одещині, Миколаївщині, де тривають особливо важкі бої з ворогом, хоча саме там завжди найщедріше родила хлібна нива. Загалом цьогоріч заплановано посіяти понад 5,7 мільйона гектарів зернових і зернобобових культур, що відповідає рівню 2024 року. При цьому площу під яровою пшеницею заплановано збільшити на 28 відсотків, що викликано  стабільним попитом на цю культуру з боку переробних підприємств та  експортерів.
А що ж на Волині? Тут, як повідомила обласна  військова адміністрація, на початок травня засіяно 96 тисяч гектарів ярих зернових, зернобобових та технічних культур, що становить 81 відсоток до намічених планів. Повністю завершено посів ярої пшениці, ячменю, гороху, вівса, цукрових буряків, соняшника. З настанням тепла сіятимуть гречку і просо. Продовжується сівба кукурудзи на зерно і сої.
Тривають весняно-польові роботи й на Ковельщині. Однак серйозних труднощів і клопотів додали хліборобам травневі заморозки, а також відсутність опадів, не кажучи вже про інші проблеми, яких у сільгоспвиробників завжди вистачає. І все ж сподіваємося, що ці проблеми з Божою поміччю вдасться розв’язати, й Україна буде з хлібом, хоча майбутній коровай виглядатиме, можливо, скромніше, аніж зазвичай.
зкрноЗа  гарячими суперечками, дискусіями і спорами на політичні теми ми якось «забули» про те, що всьому голова – хліб і що сьогодні найважливіша проблема і для фронту, і для умовного тилу – вчасно засіяти ниву. 
Ниву, яка сплюндрована війною, страждає від посухи та бездощів’я, відчуває нестачу органічних та мінеральних добрив, а найбільше – відсутність робочих рук через мобілізацію, що триває.
 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 22
Читати далі

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / З добром і оптимізмом по життю

15.05.2025 Ляшук Світлана Олександрівна
Про Ларису Філіпчук  наша газета писала не раз. А вперше вона стала героїнею   газетної публікації у 2001 році, коли виборола титул «Пані Пошта України» на місцевому та обласному етапах всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед працівників поштового зв’язку. Завтра, 16 травня, пані Лариса відзначатиме «золотий» ювілей.
Народилася Лариса Філіпчук у Камінь-Каширському районі. Пізніше сім’я переїхала у село Воля-Ковельська на Ковельщині. Батьки Василь Іванович та  Ганна Василівна виховували у своїх трьох доньок любов до праці, повагу до людей, навчали їх бути чесними, порядними, добросовісними, завжди дотримуватись даного слова.
 Професійний шлях пані Лариси – це 30 років роботи у сфері поштового зв’язку. 
«Вибирала я свою трудову стежину у житті за дороговказом мого тата, який тривалий час працював водієм у Ковельському районному вузлі зв’язку, – розповідає Лариса Василівна. – Він порадив спробувати свої сили у цій сфері. І вважаю, що не помилилася».
Тож після закінчення Львівського технічного училища зв’язку вона 18-річною юнкою прийшла на ковельську пошту. Сходинка за сходинкою наполегливо опановувала тонкощі та секрети обраної професії, вчилася, слухала поради старших колег. Відзначалася активністю, сумлінним ставленням до покладених обов’язків. Робота подобалася, тож згодом здобула вищу освіту в Одеській національній академії зв’язку. 
Ділові якості, організаторські здібності, комунікабельність були належно оцінені, Ларисі Василівні доручали керівні посади – була заступником начальника, а потім майже десять років очолювала в Ковелі Центр поштового зв’язку № 4. Сьогодні Лариса Філіпчук – начальник групи територіального управління мережею відділень (точка базування м. Камінь-Каширський) АТ “Укрпошта”. 
За час роботи чимало клопотів і турбот лягало на її тендітні жіночі плечі. В останні роки в галузі поштового зв’язку відбулося багато змін та реформ. Пані Лариса завжди тримає руку на пульсі часу, разом з колегами рухається вперед, невпинно примножуючи славні традиції колективу волинських поштовиків. 
– Якщо любити свою професію, віддаватися їй сповна, то й високий результат не забариться, – не раз говорить при зустрічах. 
Люди її характеру не можуть залишатися байдужими до проблем інших, пасивно спостерігати за подіями навколо, тож неодноразово була депутатом Зеленської сільської ради, бере активну участь в громадському житті Ковельщини. 
Ритм сучасного життя дуже напружений, однак Лариса Філіпчук з тих жінок, які вміло поєднують робочий графік та турботу про сім’ю. Саме родина є найбільшою цінністю в її житті. Яким би насиченим не був трудовий день, увечері обов’язково розпитає онука-другокласника Тимофія про успіхи в школі, тішиться дитячими виробами молодшого онука Іллі, які він поспішає показати бабусі, – тоді і душа радіє, і втома відступає. А яке щастя провести час з рідними на лоні рідної волинської природи, милуючись її  красою! Кілька років тому захопилась вишивкою бісером, тож вільний час присвячує улюбленому хобі.
Мені імпонує в цій жінці вміння швидко й зі знанням справи вирішувати виробничі питання. Вона уважна до проблем підлеглих, готова прийти на поміч у разі потреби. Приваблює її відкритість, доброта, щирість і надзвичайний оптимізм, який додає впевненості й позитиву всім, з ким спілкується. 
Я дякую долі, що подарувала мені у житті знайомство з такою, без перебільшення, видатною особистістю, як Лариса Філіпчук. З нею легко й приємно спілкуватися, розв’язувати проблеми, що стояли і стоять перед поштовиками та  журналістами. За співпрацю вдячні і мої колеги, яких ювілярка шанує, розуміє і підтримує.
З ювілеєм Вас, Ларисо Василівно! Нехай Господь дарує Вам довгі роки цікавого й активного життя, міцне здоров’я, родинний затишок та невичерпну енергію. Нехай завжди супроводжує Вас щаслива зоря удачі, Боже благословення, повага рідних і друзів та любов найдорожчих людей! 
Світлана ЛЯШУК.
НА СВІТЛИНІ:  Лариса ФІЛІПЧУК (крайня праворуч)  під час одного із спільних заходів з редакцією “Вістей Ковельщини”.
Фото з архіву редакції. 
ЛарисаПро Ларису Філіпчук  наша газета писала не раз. А вперше вона стала героїнею   газетної публікації у 2001 році, коли виборола титул «Пані Пошта України» на місцевому та обласному етапах всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед працівників поштового зв’язку. Завтра, 16 травня, пані Лариса відзначатиме «золотий» ювілей.
Народилася Лариса Філіпчук у Камінь-Каширському районі.  
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 22
Читати далі

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / “Поезія – це завжди неповторність...”

15.05.2025
«Вісті Ковельщини» — одна з небагатьох громадсько-політичних газет  Волині, де регулярно публікують свої творчі доробки шанувальники українського поетичного Слова.
Дехто з наших читачів запитує: «Чому ви так часто друкуєте вірші? В інших виданнях їх майже не зустрінеш. Краще б якусь невигадану історію опублікували чи кулінарний рецепт».
Що ж, друкує «міськрайонка» і невигадані історії, і  «смачні рецепти», і поради садоводам та городникам, і кримінальну хроніку. Але при тому всьому, дійсно, постійно надає  слово місцевим поетам. Хтось із них володіє пером вправніше, хтось слабше, але загалом завдяки їм жанрова палітра видання стає різноманітнішою і барвистішою.
l
Бо, як скажімо, відмовити людині в друкові  вірша, коли вона виносила-виплекала його   в душі і серці, недоспала ночей, вклала у твір і свій біль, і свою радість,  і свою надію? Ось, приміром, цими днями завітала до редакції ковельчанка Надія Микилюк.  Завітала не з порожніми руками, а з віршем. Назвала його жінка зворушливо і щиро – “Лелеча молитва”.
Лелеча молитва
Величний птах,  лелека білий
Так стомлено склада крило:
“Ну, здрастуй, Україно мила,
Ми так не бачились давно!
З чужих країв на дужих крилах
Я ніс кохання, ніс любов.
Чому ж сумна ти, Україно мила, 
Чому ж сльозами вмилася ізнов?
В дворі моїм – чужії люди,
Нема надії і нема тепла.
І звук  сирени діток будить;
Нема Марії і нема Павла.
Плине кача кривавою рікою,
Жіночий плач нам душу
  роздира.
І юна мати над труною –
За що ж нам, Господи, війна? 
Безмовний птах – не вмію я
  ридати,
Але я Господа молю 
Для діток ваших і для лелеченяти
Солодку пісню, пісню без жалю.
Де кіт тихесенько у  хаті
Колише діточок малих.
Хай сплять щасливі немовлята –
Земний цей рай лишень для
  них!”.  
l
Незважаючи на свій поважний вік (86-й рік!), не завжди добрий стан здоров’я, регулярно заходить до редакції ветеран педагогічної праці, активіст громадсько-політичного життя, член Асоціації українських письменників іменні Павла Чубинського Яків Лавренко. У його творах звучать іноді ностальгічні мотиви, в яких поєднується і сум  за прожитими літами, і скорбота за Героями, що віддали життя за Україну, і тверда  віра у перемогу над ворогом.
Знову ж таки,  як не підтримати Якова  Яковича, не надати йому слово у газеті?
Ось його два нових вірші.
Нічого не зробиш
Хочеться, люди, щось добре
  зробити,
Та сили, повірте, уже не ті.
Так і не знаю, де їх купити,
Це, видно, важче, ніж випікати
  млинці.
Роздати немає  чого – хіба
            зболену душу:
З нічого нічого не зробиш.
Вірша подарую учням й онукам –
Може, колись стане в нагоді,
Згадають, як слід шанувати
  слово,
Плекати його на одвічне добро,
Щоб стало в душі світанково.
Непевне буття
Сковують роки тугими ланцями,
Ні руки, ні ноги не хочуть
  служити,
Спина прагне скластися вдвоє,
І ніде здоров’я купити.
Життя промайнуло перелітним
  птахом:
Щось удалось, щось
         прикрилося прахом.
Оглянутись часом маю на що –
Звичайна життєва дорога
Від атеїзму радянських часів
До віри в великого Бога.
Час краде моменти життя,
І ніколи й нікому не повертає.
А передбачити своє майбуття
Тривожне буття заважає.
l
Завжди цікаво спілкуватися з Аркадієм Цикуном із  Облап. В минулому культпрацівник, активіст громадсько-політичного життя, він і тепер не байдужий до подій, що відбуваються на Ковельщині, в Україні. Свої думки, почуття, переживання довіряє паперу, на якому творить поетичні рядки. Не цурається він і сатири та гумору, про що свідчить бувальщина «Слово —  також зброя».
Слово – також зброя
Біля озера, що в лісі,
Після вдалої охоти
Зібралися три мисливці,
Що втекли з роботи.
Та робота – це не вовк,
І в ліс не втікає,
Шашлики – це добра справа,
Про те кожен знає.
До них пристав подорожній
(А четвертий зайвий).
Як же його позбутися
Без образ і лайки?
От і каже один з них:
«Ти тут п’єш, а того не знаєш:
Твоя жінка із сусідом
Зраджує, гуляє».
Той, що був з них не мисливець,
Не стерпів — вже б’ється.
А той, що набрехав,
Із них вже сміється.
Побиття були «вагомі»:
Сусід у – лікарні. 
А ревнивця поліція 
Миттю – в буцегарню.
х  х  х
Пам’ятайте, друзі  милі:
Слово – також зброя,
Є у нього сила  –
Може вбить без бою.
l
Не буває такого тижня, щоб до редакції не завітав (і не один раз!) неспокійний та енергійний Іван Ярошик, за спеціальністю – стоматолог. Це людина широкого кругозору, неабиякої ерудиції, який не має ні свят, ні вихідних у творчості.
А нещодавно передав до ознайомлення міні-фотоальбом автографів, які отримав від відомих людей, переважно – спортсменів  і митців. З усього видно, що в молоді роки вів активний спосіб життя, захоплювався спортом (особливо футболом), мав цікаві зустрічі з українськими акторами, композиторами, поетами.
Свої автографи у цьому своєрідному фотолітописі залишили багаторічний наставник Київського «Динамо» Валерій Лобановський, Заслужений майстер спорту, тренер Тбіліського «Динамо» Гіві Чохелі, легендарний футболіст Олег Блохін, відомі Йозеф Сабо, Володимир Мунтян, Заслужений тренер України Віталій Кварцяний та багато, багато інших «зірок» футболу. А славетний український співак (на жаль, покійний) Назарій  Яремчук написав: «Привіт із гір  Карпат!», Заслужений журналіст України Михайло Юхта зазначив: «Українське радіо завжди з Вами! Із новинами – у кожен дім! 24 травня 2012 року».
Переглядаючи міні-фотоальбом автографів Івана Ярошика, не можеш не дивуватися обширу його інтересів, зустрічей з цікавими людьми, мандрівок Україною в молоді роки. А найдорожчими місцями, судячи з усього, для  пана Івана є Ковельщина, Волинь, Львівщина. То чи варто дивуватися його постійному бажанню писати, ділитися з людьми своїми почуттями й емоціями?
Один з останніх віршів пан Іван присвятив пам’яті святих Кирила і Мефодія, які поклали початок слов’янській писемності:
Писемність – у вірі й любові
  святій, 
У келіях з молитовного світу. 
Міць серцю додасть у житті, 
У коханні розрадить привітно. 
Писемність у кроках до Істини
  йде, 
Йде з вектором мислі угору. 
Кладку наземну з тепла покладе 
У гронах-любистках  узору. 
Рух виважить кожен: у тьмі не
  прямуй 
У літописах шпальт піднебесних. 
Зоряниці свій допис зроблять
  «вживу» 
У митях сторіч, у ризах досвітніх. 
Зміст вишиванки у солов’їному
  світі 
У зливках Сонця Херувими
 мітять.
Писемності правічні перевали –
У вихорі Господніх молитов. 
Слов’янської «глаголиці»
           скрижалі –
У радостях й печалях, наче
  знов... 
Вік 21-й... мовні лабіринти, 
Мефодію й Кириле, щось не так. 
«мір руський» зневажає спів
  сопілки 
І точить злобу «под язик» гармат. 
О, розцвітай, Писемності осново 
З козацьким духом солов’їних
  рим. 
Калини гроно-світ плекає слово 
З любов’ю сили лебединих крил. 
Витвору нації, Гімн Перемоги 
Долає у святості миру дорогу!
l
Серед поетів, які тісно співпрацюють з редакцією нашої  газети не можу не відзначити члена Національних спілок журналістів і краєзнавців України, Почесного громадянина міста Ковеля, поета-пісняра Анатолія Семенюка та педагога, члена літературно-мистецького товариства  «Творчий світ» Ігоря Вижовця. Їх твори часто з’являються на шпальтах «Вістей Ковельщини», за що їм щиро вдячні.
l
Сьогодні, на жаль, реалії життя, які захмарені війною, не завжди викликають бажання насолоджуватися поезією багатьох із нас. І все ж пам’ятаймо: « Поезія – це завше неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Так сказала геніальна Ліна Костенко, і не погодитися з нею неможливо.
Михайло КУЗЬМУК. 
лист «Вісті Ковельщини» — одна з небагатьох громадсько-політичних газет  Волині, де регулярно публікують свої творчі доробки шанувальники українського поетичного Слова.
 
 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 16
Читати далі

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / Від четверга до четверга

15.05.2025 Романюк Аліна Петрівна
16 травня, п’ятниця
Схід Сонця – 05.29 захід – 21.07. 
Місяць – у Козерозі. 
Прп. Феодора Освяченого. Свт. Олександра Єрусалимського.
17 травня, субота
Схід Сонця – 05.27; захід – 21.08.
Місяць – у Козерозі. 
Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства. 
День науки в Україні.
День пульмонолога.
Свт. Стефана Константинопольського.
18 травня, неділя
Схід Сонця – 05.26; захід – 21.10.
Місяць – у Водолії. 
День пам’ятi жертв політичних репресій. 
День боротьби за права кримсько-татарського народу.
Міжнародний день музеїв.
Неділя 5 після Пасхи, про самарянку. Мчч. Петра, Андрія, Павла, Христини, Олександри, Юлії.
19 травня, понеділок
Схід Сонця – 05.25; захід – 21.11.
Місяць – у Водолії. 
Мч. Парфенія Жовківського.
20 травня, вівторок
Схід Сонця – 05.23; захід – 21.13.
Місяць – у Рибах. 
День банківських працівників України.
Всесвітній день травматолога.
Мч. Олександра. Свт. Олексія Київського.
21 травня, середа
Схід Сонця – 05.22; захід – 21.14.
Місяць – у Рибах. 
День міжнаціональної злагоди і культурного розмаїття в Україні.
Рівноапп. Константина і Єлени.
22 травня, четвер
Схід Сонця – 05.20; захід – 21.15.
Місяць – в Овні.
Міжнародний день біологічної різноманітності. 
Мч. Йоана-Володимира Сербського.
Місячні фази у травні
Спадаючий  Місяць – до 26 травня. 
Новий  Місяць – 27 травня.
Зростаючий Місяць – 28-31 травня.
Підготувала Аліна РОМАНЮК.
каш16 травня, п’ятниця
Схід Сонця – 05.29 захід – 21.07. 
Місяць – у Козерозі. 
Прп. Феодора Освяченого. Свт. Олександра Єрусалимського.
 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 4
Читати далі

Четвер, 15 травня 2025 року №21 (12977) / Повідомлення в номер / ГОРОСКОП з 19 по 25 травня

15.05.2025
ОВЕН. Будете цiлком здатнi ухвалити важливе i вiдповiдальне рiшення, втiлення якого в життя допоможе здiйснити таємний союзник. Не виключено, що надасте комусь велику послугу. На роботi  вдасться довести свою надiйнiсть i незамiннiсть. 
ТЕЛЕЦЬ. Можуть порадувати дiловi пропозицiї. Проте у цьому є i негативний бік – на радощах можете взяти на себе непосильну ношу i швидко втомитися. Тримайте в таємницi намiри, трохи менше говоріть про те, що збираєтеся робити. 
БЛИЗНЮКИ. Можна розраховувати на швидкий успiх в професiйнiй i творчiй дiяльностi. Позитивний результат може принести спiлкування i обмiн думками.  Не бiйтеся мрiяти i будувати грандiознi плани.
РАК. Панi Фортуна може бути прихильна у сферi кар’єри. Не дозволяйте себе експлуатувати, але i не приховуйте здiбностi. Менше вiрте в обiцянки i об’єктивно розраховуйте сили та можливостi. На початку тижня зможете помiтити i виправити помилки. 
ЛЕВ. Успiх може виявитися на вашому боцi, але ви повиннi докласти зусиль. Проявiть iнiцiативу i заповзятливiсть в чомусь новому, хоча це схвалять не всi. У вихiднi займiться плануванням на найближче майбутнє.
ДIВА. Може виникнути вiдчуття ностальгiї, постарайтеся не засмучуватися. Буде можливiсть помiняти роботу на високооплачуванішу. Станьте  смiливiшими в спiлкуваннi – пора вiдмовитися вiд сумнiвiв i смiливо йти вперед до мети. 
ТЕРЕЗИ. Не варто побоюватися змiн, для них вiдповiдний час. Може сприятливо  вирішитися кар’єрне питання, але про успiхи краще поки не розповідати. В середу iнiцiативу заохотить начальство. 
СКОРПIОН. Тиждень   вiдкриє блискучi кар’єрнi перспективи, варто тiльки бути уважним i не лiнуватися. У справах шукайте для себе користь, але не забувайте враховувати iнтереси партнерiв. Девiз тижня – “Рух вперед!”. Чим бiльше докладете зусиль, тим кращим буде результат. 
СТРIЛЕЦЬ. Слiд якомога менше прислухатися до порад інших, а бiльше довiряти власнiй iнтуїцiї. Доведеться проявити завидне терпiння, iнакше дiловi партнери можуть скористатися вашою нерiшучiстю. Доречними будуть старі зв’язки.
КОЗЕРIГ. Вчiться цiнувати час, дорожити ним. Сприятлива пора для пiдвищення професiоналiзму. Необхiдно бути уважним, щоб не  допускати помилок. У п’ятницю не ганяйтеся за “журавлем в небi”.
ВОДОЛIЙ. Сприятливий час для спiвбесiди при пошуку роботи. В особистому життi необхiдно зiбратися з силами i ухвалити важливе рiшення, яке вплине на подальшу долю. 
РИБИ. Ситуацiя на роботi складатиметься вдало.  Отримаєте шанс бути побаченими i почутими. Професiйнi справи завершаться легко, а будь-якi проблеми вiдійдуть на заднiй план. У вихiднi заради вашого гарного настрою близькi будуть готовi “на подвиг”.
Степан ЗОРЕПАД.
гороОВЕН. Будете цiлком здатнi ухвалити важливе i вiдповiдальне рiшення, втiлення якого в життя допоможе здiйснити таємний союзник. Не виключено, що надасте комусь велику послугу. На роботi  вдасться довести свою надiйнiсть i незамiннiсть. 
Коментарів до новини: 0
Переглядів новини: 23
Читати далі

ВІСТІ КОВЕЛЬЩИНИ

  • Редактор
    Вельма Микола Григорович
  • Перший заступник редактора
    Ляшук Світлана Олександрівна
  • Головний бухгалтер
    Шостацька Ірина Іванівна

Громадсько-політична газета "Вісті Ковельщини" 2012-2025